Brubeck - sportowa bielizna termoaktywna

W ofercie marki Brubeck znajdziesz odzież i bieliznę termiczną wykonaną z nowoczesnych syntetycznych tkanin, z bawełny lub też z naturalnej wełny merynosowej, a także produkty hybrydowe. Brubeck to bielizna i odzież na każdą okazję i do każdego rodzaju aktywności.
Brubeck - bielizna i odzież termoaktywna

Brubeck, to polska marka odzieży i bielizny termoaktywnej, która może się poszczycić tym, że cały proces projektowania i produkcji odbywa się tylko i wyłącznie w Polsce - w Zduńskiej Woli. Możliwość kontrolii całego procesu powstawania bielizny termoaktywnej, gwarantuje najwyższą jakość produktów. Marka Brubeck powstała w 2005 roku i dzięki wyjątkowym jakości oraz wzornictwu szybko zdobyła uznanie w Polsce i na rynku Europejskim. Odzież i bielizna Brubeck jest wybierana przez turystów i sportowców, przez amatorów i profesjonalistów najwyższej klasy.

Brubeck - bielizna i odzież termoaktywna dla każdego

Odzież i bielizna termoaktywna to najlepszy wybór nie tylko dla turystów czy sportowców, ale również dla wszystkich, którzy często przebywają na zewnątrz, np. budowlańców, leśników czy ogrodników. Bielizna termoaktywna Brubeck dzięki swoim właściwościom towarzyszy wielu grupom podczas aktywności fizycznej już od 2005 r. Odzież termiczna Brubeck przede wszystkim szybko i skutecznie odprowadza wilgoć co zapewnia komfort i suchość nawet podczas długiego noszenia. Odzież marki Brubeck jest w całości projektowana i szyta w Polsce, z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu marka Brubeck może kontrolować jakość swoich produktów na każdym kroku. Ze względu na wysoką jakość odzież termo Brubeck jest często wybierana przez sportowców oraz miłośników wędrówek po górach.

Bielizna termoaktywna w góry Brubeck

Bielizna zimowa Brubeck - bielizna termoaktywna w góry

Pierwsza warstwa jest nieodłącznym elementem utrzymania ciepła ciała w terenie. Jako odzież najbliższa twojej skórze, izoluje cię od zimna i odprowadza pot - wszystko w imię pomocy w regulacji temperatury ciała. To właśnie te wszystkie cechy ma bielizna termiczna od Brubeck. Jeżeli lubisz spędzać zimowe weekendy w zaśnieżonych górach doskonale wiesz, że każdy wypad mogą zepsuć mokre ubrania - w najlepszym  przypadku będą niewygodne, w najgorszym - mogą doprowadzić do hipotermii. W zimowych warunkach świetnie sprawdzą się wszelkie materiały syntetyczne oraz mieszanki wełny i poliestru - odprowadzają wilgoć, szybko schną i pomagają Ci zachować ciepło podczas trekkingu. Wprawieni turyści chwalą sobie również zdolności Brubeck Active Wool do niepochłaniania zapachów - co nie jest bez znaczenia, gdy zabierasz ze sobą tylko kilka kompletów odzieży na wypad od schroniska do schroniska.

Odzież Brubeck z wełną merino

Wełna w produktach Brubeck to wysokiej jakości wełna pochodząca od owiec merynosów, które występują głównie w Nowej Zelandii. Miękka, oddychająca, odprowadzająca wilgoć i naturalnie odporna na zapachy, jest idealnym materiałem do tworzenia bielizny termoaktywnej. Marka Brubeck korzysta z wełny merynosowej dostarczanej przez koncern Schoeller.

Bielizna termoaktywna dla dzieci - Brubeck

Mroźna zima jest tuż za rogiem - czy ty i twoje dzieci jesteście na nią gotowi? Być może lepszym pytaniem byłoby: czy masz wszystko, czego potrzebują twoje dzieci, aby wyjść na mróz tej zimy? Bielizna termiczna dla dzieci sprawdzi się nie tylko podczas pobytu w Tatrach czy na stoku narciarskim - to również doskonałe rozwiązanie dla wszystkich zabaw na świeżym powietrzu. Dziecięca bielizna termoaktywna sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcą przebywać dzieci: na boisku czy bieżni - niezależnie od pogody. Bielizna termiczna dla dzieci jest szyta w taki sposób, aby odprowadzała nadmiar wilgoci na zewnątrz oraz zapobiegała powstawaniu nieprzyjemnych otarć.

Koszulka termiczna Brubeck

Bielizna z wełny merino czy bielizna syntetyczna Brubeck?

To na prawdę zależy od Ciebie i twoich potrzeb! Zasadniczo bielizna syntetyczna sprawdzi się dla osób, które bardzo aktywnie spędzają czas, np. biegają i dużo się pocą, ale także dla osób, które planują spędzić dużo czasu w wilgotnym klimacie. Włókna syntetyczne schną szybciej niż wełna, mają jednak tendencję do szybszego przejmowania nieprzyjemnych zapachów. Wełna sprawdzi się lepiej podczas aktywności, gdzie najważniejsza jest regulacja temperatury ciała, np. podczas trekkingu czy zjazdów skiiturowych - ilość produkowanego przez nas organizm będzie inna podczas wspinaczki, a inna podczas zjazdów.