fb

C-Borg Food

C-Borg Food

C-Borg to firma o polskim kapitale, specjalizująca się w produkcji pełnowartościowych dań gotowych, opartych na technice samopodgrzewających się opakowań. Dania te obecnie zyskują na coraz większej popularności zarówno w Polsce, jak i zagranicą.


Marka C-Borg może poszczycić się własnym zakładem produkcyjnym, a także co najważniejsze - własnym laboratorium - co ma bezpośredni wpływ na bieżącą kontrolę wysokiej jakości produktu oraz dostosowanie asortymentu do określonych potrzeb odbiorców.


W najbliższym czasie specjaliści i technologowie firmy C-Borg Company pracują nad rozszerzeniem oferty samopodgrzewających się dań oraz nad ciągłym doskonaleniem tworzonego produktu. Priorytetem działalności firmy CBorg Company od początku swej jest nastawione nie tylko innowacje, ale przede wszystkim na najwyższej jakości oferowanego produktu. Posiłku podgrzewające się spełniają najbardziej wyśrubowane normy oraz oczekiwania klientów. Zachowując swój smak, są jednocześnie pożywne i naturalnie zdrowe. Do wytworzenia jedzenia sampodgrzewającego się polskiej firmy C-borg nie wykorzystuje się absolutnie żadnych wzmacniaczy smaku, sztucznych i środków konserwujących czy glutaminianu sodu.