Hanzel

Hanzel to Polska, rodzinna firma założona w 1992 roku w Ludźmierzu. Jej powstanie ma swój początek i korzenie w Zakładach Przemysłu Skórzanego "Podhale".

Polska firma specjalizuje się i zapewnia szeroki asortyment skórzanego obuwia. W kolekcji firmy znajdziemy między innymi buty górskie, ocieplane zimowe, militarne, myśliwskie czy klasyczne półbuty przeznaczone do codziennego użytkowania. Wszystkie z nich wyróżnia indywidualne wzornictwo oraz 

Producent tworzy również buty, wykorzystujące sprawdzonego technologie znane na całym świecie - wśród nich, znajdziemy między innymi wykorzystanie technologii takich firm jak: 3M®, DuPont®, Vibram®, Cordura® czy Thinsulate®.

Wszystkie te elementy składają się na solidny produkt końcowy, znany nie tylko w polsce - ale również na rynkach zagranicznych - takich jak Niemcy, Słowacja czy Cechy.

Buty marki Hanzel, upodobali sobie przede wszystkim przedstawiciele outdooru - przewodnicy górscy, turyści czy entuzjaści myślistwa oraz militariów. Obuwie Hanzel, wykorzystywane jest również przez przedstawicieli służb mundurowych czy harcerzy.