Kompas Moscow 8 - tęczowy - serce

Serce do kompasu Moscow ze specjalną tęczową podziałką do biegów na orientację. Ułatwia wyznaczanie i trzymanie się azymutów.

  • szt.
  • 145,00 zł
  • Niedostępny

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Kompas Moscow 8 - tęczowy - serce

Oto nieco inne podejście do nawigacji podczas biegania na orientację. Zamiast standardowej podziałki otrzymujesz kolory, które ułatwią Ci wyznaczenie i ciągłą kontrolę azymutu. Jeśli i tak nie wyznaczasz dokładnego azymutu, ten system pozwoli Ci zaoszczędzić bardzo dużo czasu, wciąż zachowując szybkość i precyzję.

Model tęczowy kompasu Moskwa (model 8) posiada parametry modelu 3. Dzięki temu staje się uniwersalnym narzędziem do nawigowania w terenie. Dzięki kolorowej podziałce z symbolami, bardzo szybko można określić właściwy kierunek. Doskonały dla każdego, kto ceni sobie dynamikę i mobilność.

 

Dlaczego akurat ten kompas?

  • Szybki czas reakcji igły - 1,5-2 sekundy
  • Najlepsza stabilność podczas ruchu
  • Brak skali
 

Kompasy Moscow Compass to lider na rynku w dostarczaniu dokładnych, stabilnych i szybkich kompasów dla turystów i biegaczy. Przeznaczony jest dla każdego kto potrzebuje kompasu najwyższej jakości. Jeśli szukasz niezawodności i precyzji to kompas Moskwa jest wyborem właśnie dla Ciebie.

Uwaga! Ten produkt to samo serce kompasu. Nie zapomnij dobrać jeszcze płytki – sprawdź tutaj i wybierz płytkę dla siebie.

 

Eksperci radzą - zobacz blog turystyczny wgl.pl 

Kompas Moscow Compass - kapsuła model 3

 

Kompasy Moskwa - jak wybrać i złożyć?

 

Kompasy Moskwa to jedne z lepszych – jeśli nie najlepsze! – kompasy dla osób uprawiających BnO czyli biegi na orientację. Jak to wszystko złożyć i czym różnią się od siebie podzespoły? Sprawdź więc na naszym blogu turystycznym - jak odpowiedni wybrać i złożyć kompas.

Marka: Moscow Compass
Kolor: przezroczysty