Thule

Plecaki Thule


Początek szwedzkiej firmy Thule datuje się już na rok 1942. Połączenie blisko 80 lat doświadczenia przekazywanego przez kolejne pokolenia specjalistów, szwedzka myśl techniczna, wyczucie stylu i nastawienie na innowacje, pozwoliło w efekcie na wytworzenie wielkiej światowej firmy. Obecnie Thule to niekwestionowany lider i potentat branży, wyznaczający innym podmiotom niedoścignione poziomy jakości, wzornictwa, funkcjonalności i wytrzymałości.

Od samego początku marka Thule specjalizuje się w tworzeniu produktów klasy premium. W ofercie firmy znajdziemy nie tylko słynące z renomy systemy bagażników i uchwytów służących do bezpiecznego przewożenia rzeczy. Specjaliści Thule wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników i bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, projektują również doskonałe torby i plecaki sportowe – wszystko dla bezpiecznego, wygodnego i nieprzeciętnie stylowego przewożenia Twoich rzeczy.

Każdy produkt marki Thule rodzi się w głowie jako idea, by następnie stać się profesjonalnym projektem, a na końcu materialnym bytem. Każdy produkt musi również przejść przez centrum testowe Thule Test Center™, by tam pod okiem inżynierów, techników i innych specjalistów marki Thule – stać się dopiero produktem na który zasługujesz!

Przełomowym czasem dla firmy Thule na który bardzo wiele osób czekało – był rok 2014. To właśnie wtedy specjaliści Thule po latach pracy, pokazali światu serię plecaków trekkingowych. Seria Technical Backpack jest naturalnym efektem i ukoronowaniem wieloletniej pracy firmy nad plecakami i torbami sportowymi. Kluczowymi elementami nowej kolekcji były elementy takie jak: perfekcjonizm w dopasowaniu plecaka, łatwość jego użytkowania, bezpieczeństwo oparte na testach, jakości premium oraz tak cenione klasyczne wzornictwo, z jakiego słyną produkty marki Thule.

Wózki i przyczepki rowerowe Thule Chariot


Firmie Thule od początku przyświecała idea tworzenia produktów dla ludzi aktywnych, pełnych pasji i eksploracyjnych pragnień. Ważnym wydarzeniem było więc wcielenie w szwedzkiego potentata marki Chariot – specjalizującej się w tworzeniu wysokiej klasy wózków sportowych i outdoorowych. Dzięki tak spektakularnemu połączeniu sił, Thule przebojem zdobywa również rynki sportowych wózków i przyczepek dziecięcych, przyczepek rowerowych, dziecięcych fotelików i wielofunkcyjnych wózków. Wszystko tworzone jest w zgodzie z filozofią i zasadami firmy, opartymi na takich filarach jak bezpieczeństwo, łatwość używania i dostosowania do potrzeb użytkownika.