Thule Chariot

Wózki i przyczepki wielofunkcyjne


Marka Chariot to jeden z najsłynniejszych producentów sportowych wózków dziecięcych. Firma założona w Kanadzie, wyspecjalizowania się w produkcji jednych z najbardziej zaawansowanych systemów służących do aktywnego przewożenia dzieci. Produkty tej firmy zyskały renomę wśród odbiorców z całego świata, umożliwiając aktywnym rodzicom uprawianie sportów w towarzystwie swoich ukochanych podopiecznych.

Wózki i przyczepki rowerowe tej firmy, od zawsze dostosowane były do różnych rodzajów aktywności. Można z nimi biegać, jeździć na rowerze, na nartach, a i to nie są wszystkie dostępne opcje. Jednym z najważniejszych fundamentów firmy, od zawsze było bezpieczeństwo, stąd nacisk na technologiczne zaawansowania produktów i ich liczne testy na etapie produkcji. Wszystko dla zapewnienie najwyższego standardu bezpieczeństwa.

Przełomowym czasem dla firmy Chariot był rok 2011, w którym to nastąpiło połączenie z marką Thule – światowym potentatem produkującym akcesoria służące do transportu rzeczy. Po strategicznym połączeniu sił, ich produkty tworzone są pod wspólną marką Thule Chariot – stając się ostatecznym wyznaczeniem najwyższego standardu, niekwestionowanym produktem klasy premium.

Plecaki turystyczne i nosidełka dla dzieci Thule


Wyjątkowym czasem dla całej grupy Thule, był rówież rok 2014, w którym to zaprezentowano wyjątkową serię plecaków Technical Backpack.