fb


Odznaka Ratownictwa ZHP (brązowa)

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Cena: 39,00 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier InPost Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 
  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie
  0 - 399 zł 14,00 zł 18,00 zł 16,00 zł 120,00 zł 16,00 zł 20,00 zł 12,00 zł 16,00 zł
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Brązowa odznaka ratownicza ZHP

Charakterystyczna i popularna odznaka, której uzyskanie daje tytuł "Ratownika ZHP", jest obiektem marzeń wielu harcerek i harcerzy!

„Ratownikiem ZHP” może zostać harcerz starszy, wędrownik lub instruktor, który ukończył 15 lat, po pomyślnym ukończeniu kursu. Po jej otrzymaniu, można z dumą i odpowiedzialnością nosić ją na prawej kieszeni koszuli mundurowej, gdzie będzie widocznym potwierdzeniem umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Można też nosić ją zawieszoną na skórzanym pasku przypinanym do guzika.

Brązową dznakę przyznaje właściwy ze względu na przydział służbowy komendant hufca ZHP, na wniosek Szefa Szkolenia prowadzącego kurs.

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano
WIESŁAW WÓJCIK
Zgodnie z ofertą i - co zdarza się rzadziej - SZYBKO :)
25-06-2015

Bardzo dobrze wykonane, warte swojej ceny!
03-03-2014