Odznaka Ratownictwa ZHP (srebrna)

Srebrna odznaka Ratownictwa Medycznego ZHP (II stopień).

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Oficjalne umundurowanie ZHP
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • Kolor producenta (wariant)
  • brązowa Odznaka Ratownik ZHP
  • srebrna Srebrna Odznaka Ratownictwa Medycznego ZHP
 • szt.
 • 32,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Odznaka Ratownictwa ZHP - instruktorska srebrna

Rozpoznawalna wśród wszystkich harcerzy odznaka, której uzyskanie daje tytuł "Instruktora HSR" i przeznaczona jest dla działających w Harcerskiej Szkole Ratownictwa.

Odznakę „Instruktor-Ratownik ZHP” może otrzymać instruktor ZHP lub wędrownik po ukończeniu 18 lat, po odbyciu Kursu Instruktorów Ratownictwa ZHP i spełnieniu wszystkich wymagań.

Przyznawana jest przez odpowiednią Chorągiew w trzech klasach:

 • klasa C - uprawnia do prowadzenia zajęć na harcerskich kursach pierwszej pomocy, przyznawana jest osobom, które zdały kurs instruktorski,
 • klasa B - uprawnia do pełnienia funkcji szefa szkolenia na harcerskich kursach pierwszej pomocy, przeznaczona dla osób, które zaliczyły próbę i staż na klasę B,
 • klasa A - uprawnia do prowadzenia zajęć i pełnienia funkcji szefa szkolenia na kursach instruktorskich HSR, przeznaczona dla osób, które zaliczyły próbę i staż na klasę A


Odznaki nosi się na pasku materiałowym w odpowiednim kolorze: dla klasy C jest to granatowy, dla B - zielony i dla A - czerwony.

Organizacja harcerska: ZHP, ZHR
Kolor producenta (wariant): srebrna