Pas harcerski ZHR parciany zielony

 

Pas parciany przeznaczony dla harcerzy ZHR.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Umundurowanie ZHR
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • Kolor producenta (wariant)
  • czarny Pas parciany czarny ZHR
  • zielony Harcerski pas parciany zielony ZHR
  Długość maksymalna (wariant)
 • szt.
 • 26,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Pasek harcerski parciany w kolorze zielony - dla harcerza ZHR

 

Pas harcerski to jeden z tradycyjnych elementów umundurowania każdego harcerza i harcerki. Wersja parciana z możliwością regulacji jest wersją bardzo praktyczną, a przy tym komponuje się z mundurem równie dobrze co jego skórzany odpowiednik.

Ten pas przeznaczony jest dla harcerzy Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. Posiada brązowe skórzane wykończenia, zaś na klamrze widnieje napis "ZHR CZUWAM" oraz lilijka harcerska przepasana flagą narodową.

Organizacja harcerska: ZHR
Wersja: Męska
Długość maksymalna (wariant): 90 cm
Kolor producenta (wariant): zielony
Kolor: zielony
O
Orly
Zweryfikowany

No cóż - po prostu pasek ZHRu :) Jakościowo zdecydowanie lepszy niż w innych składnicach.