Plecak turystyczny Wisport Irbis 55 niebieski


Optymalna pojemność tego plecaka czyni z niego rewelacyjny sprzęt zarówno na krótkie wypady w góry jak i długie wyprawy trekkingowe. Niezniszczalny plecak wykonany z cordury, posiada 5-letnią gwarancję.

 • szt.
 • 419,00 zł
 • Niedostępny

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Plecak turystyczny Wisport Irbis 55


Wisport Irbis 55 to popularny plecak turystyczny, który sprawdzi się zarówno podczas wyjazdów kolonijnych, obozów wędrownych, jak i górskich wędrówek. Duża funkcjonalność, przystępna cena oraz wykonanie z niezwykle wytrzymałej Cordury® - to główne atuty tego plecaka turystycznego!


Cechy:

 • Bardzo wygodny system nośny SAS
 • Plecak wykonany z Cordury® - materiału o legendarnej wręcz trwałości i wytrzymałości
 • Klapa zaopatrzona jest w pojemną kieszeń
 • Dwie kompresyjne (skrzelowe) kieszenie boczne.
 • Dwie zewnętrzne kieszonki umieszczone po bokach plecaka.
 • Komin umożliwiający zwiększenie pojemności plecaka o około 10l
 • Suwaki marki YKK® - drobny szczegół o wielkim znaczeniu
 • Produkt objęty 5 letnią gwarancją!

 

Komfortowy system nośny SAS, umożliwia częściową regulację zawieszenia. Specjalny stop aluminium, zintegrowany z plecakiem, a także unikalna konstrukcja pasa biodrowego - pozwalają wygodnie nosić plecak w każdych warunkach. Ponieważ ergonomicznie wyprofilowane pasy nośne (szelki) wszyte są na stałe, to system SAS zapewnia doskonałą stabilność i jest niewrażliwy na nierównomierne i dynamiczne obciążenie plecaka.

Regulację umożliwia specjalna konstrukcja pasa biodrowego, który nie jest na stałe związany z plecakiem, lecz można go bardzo łatwo zdemontować.  Plecak można użytkować również bez pasa biodrowego, np. w mieście. Pas biodrowy jest asymetryczny. Takie ukształtowanie powoduje, że po wyjęciu pasa, odwróceniu go o 180 stopni i ponownym zamontowaniu, zwiększa się długość pleców o około 7 cm. Dokładne dopasowanie plecaka uzyskuje się poprzez właściwą regulację taśm pasów nośnych (szelek).

Wszystkie elementy systemu, bezpośrednio stykające się z ciałem użytkownika (szelki, poduszka lędźwiowa, pas biodrowy) są ergonomicznie wyprofilowane i pokryte przestrzenną siatką umożliwiającą swobodną cyrkulację powietrza, a tym samym odprowadzanie nadmiaru wydzielającej się podczas wysiłku pary wodnej i przewietrzanie pleców użytkownika. Dodatkowym zabezpieczeniem zapobiegającym kołysaniu plecaka jest system taśm stabilizujących przy szelkach i pasie biodrowym.


Pojemność: 55l
System nośny: SAS
Materiał: CORDURA®
Zamki: YKK®
Klamry: ITW NEXUS®
Liczba komór: 1
Liczba kieszeni: 5
Przeznaczenie: trekking, wycieczki, miasto
Gwarancja producenta: 5 lat

  Cordura® - kultowa już tkanina, która dzięki specjalnemu doborowi materiałów, szczególnej strukturze włókien oraz odpowiedniej metodzie tkania - zapewnia niezwykle wysoki poziom odporności na przetarcia. Jednocześnie materiały typu Cordura®pozostaje odpowiednio lekkie i w pełni funkcjonalne podczas ich aktywnego wykorzystywania. 
  Suwaki YKK® - ten niewielki element, ma wielkie znaczenie podczas użytkowania produktu. Japońskie zamki YKK® uchodzą za najtrwalsze i najlepiej działające suwaki na rynku.

 

Rodzaje systemów nośnych w plecakach turystycznych

Pojemność plecaka: 45-65 litrów
Wersja: Męska, Damska
Rodzaj plecaka: Wycieczkowe
Marka: Wisport
Kolor producenta (wariant): niebieski
Kolor: niebieski