fb

Marka:
Wisport

Plecak turystyczny Wisport Irbis 55

 • Kolor
 • Cena: 419,00 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier InPost Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 
  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie
  0 - 399 zł 14,00 zł 18,00 zł 16,00 zł 120,00 zł 16,00 zł 20,00 zł 12,00 zł 16,00 zł
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Plecak turystyczny Wisport Irbis 55


Wisport Irbis 55 to popularny plecak turystyczny, który sprawdzi się zarówno podczas wyjazdów kolonijnych, obozów wędrownych, jak i górskich wędrówek. Duża funkcjonalność, przystępna cena oraz wykonanie z niezwykle wytrzymałej Cordury® - to główne atuty tego plecaka turystycznego!


Cechy:

 • Bardzo wygodny system nośny SAS
 • Plecak wykonany z Cordury® - materiału o legendarnej wręcz trwałości i wytrzymałości
 • Klapa zaopatrzona jest w pojemną kieszeń
 • Dwie kompresyjne (skrzelowe) kieszenie boczne.
 • Dwie zewnętrzne kieszonki umieszczone po bokach plecaka.
 • Komin umożliwiający zwiększenie pojemności plecaka o około 10l
 • Suwaki marki YKK® - drobny szczegół o wielkim znaczeniu
 • Produkt objęty 5 letnią gwarancją!

 

Komfortowy system nośny SAS, umożliwia częściową regulację zawieszenia. Specjalny stop aluminium, zintegrowany z plecakiem, a także unikalna konstrukcja pasa biodrowego - pozwalają wygodnie nosić plecak w każdych warunkach. Ponieważ ergonomicznie wyprofilowane pasy nośne (szelki) wszyte są na stałe, to system SAS zapewnia doskonałą stabilność i jest niewrażliwy na nierównomierne i dynamiczne obciążenie plecaka.

Regulację umożliwia specjalna konstrukcja pasa biodrowego, który nie jest na stałe związany z plecakiem, lecz można go bardzo łatwo zdemontować.  Plecak można użytkować również bez pasa biodrowego, np. w mieście. Pas biodrowy jest asymetryczny. Takie ukształtowanie powoduje, że po wyjęciu pasa, odwróceniu go o 180 stopni i ponownym zamontowaniu, zwiększa się długość pleców o około 7 cm. Dokładne dopasowanie plecaka uzyskuje się poprzez właściwą regulację taśm pasów nośnych (szelek).

Wszystkie elementy systemu, bezpośrednio stykające się z ciałem użytkownika (szelki, poduszka lędźwiowa, pas biodrowy) są ergonomicznie wyprofilowane i pokryte przestrzenną siatką umożliwiającą swobodną cyrkulację powietrza, a tym samym odprowadzanie nadmiaru wydzielającej się podczas wysiłku pary wodnej i przewietrzanie pleców użytkownika. Dodatkowym zabezpieczeniem zapobiegającym kołysaniu plecaka jest system taśm stabilizujących przy szelkach i pasie biodrowym.


Pojemność: 55l
System nośny: SAS
Materiał: CORDURA®
Zamki: YKK®
Klamry: ITW NEXUS®
Liczba komór: 1
Liczba kieszeni: 5
Przeznaczenie: trekking, wycieczki, miasto
Gwarancja producenta: 5 lat

  Cordura® - kultowa już tkanina, która dzięki specjalnemu doborowi materiałów, szczególnej strukturze włókien oraz odpowiedniej metodzie tkania - zapewnia niezwykle wysoki poziom odporności na przetarcia. Jednocześnie materiały typu Cordura®pozostaje odpowiednio lekkie i w pełni funkcjonalne podczas ich aktywnego wykorzystywania. 
  Suwaki YKK® - ten niewielki element, ma wielkie znaczenie podczas użytkowania produktu. Japońskie zamki YKK® uchodzą za najtrwalsze i najlepiej działające suwaki na rynku.

 

Rodzaje systemów nośnych w plecakach turystycznych

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano

Produkt POLSKI - a to niestety niezwykła rzadkość. A szkoda bo ten plecak jest naprawdę solidny i porządny. Prosty, ale bardzo wytrzymały. To jednak Cordura.
22-07-2015