TATONKA Zip Flight Bag A4 - Pokrowiec

Przezroczysta kosmetyczka TATONKA Zip Flight Bag A4 do wnoszenia płynów na pokład samolotu

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Tatonka
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • Kolor producenta (wariant)
  • brown Pokrowiec TATONKA Zip Flight Bag A4
  • niebieski TATONKA Zip Flight Bag A5 - Worek samolotowy
  • Red TATONKA Zip Flight Bag A6 - Pokrowiec
 • szt.
 • 39,90 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Przezroczysta kosmetyczka TATONKA Zip Flight Bag A4 do wnoszenia płynów na pokład samolotu


Tatonka z myślą o najbardziej wymagających podróżnych stworzyła worek Zip Flight Bag w wielkości A4.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami na pokład samolotu w bagażu podręcznym można wnieść pojemniki z płynami jedynie w opakowaniach do 100 ml. Wszystkie pojemniki jakie wnosimy w bagażu podręcznym muszą znajdować się w przeźroczystym worku, by bez otwierania celnik mógł dokonać kontroli.

Tatonka Zip Flight Bag spełnia te wymagania - obie ścianki są przezroczyste więc można zobaczyć jej zawartość. W przeciwieństwie do foliowych woreczków Zip Flight Bag jest również estetyczny oraz wielokrotnego użytku. Dodatkowo worek został wyposażony w karabinek, którym możemy go przypiąć do reszty bagażu i tylko odpiąć do kontroli, bez konieczności otwierania reszty bagażu podręcznego.

Specyfikacja:

 • Wymiary: 30,5 x 22 cm
 • Waga: 40 g
 • Kolory: brązowy
 • Materiał: winyl

Marka: Tatonka
Kolor producenta (wariant): brown
Kolor: brązowy, przezroczysty
P
Patryk
Zweryfikowany

Fajne jako kosmetyczka