MEDAID 330 - Apteczka harcerska / osobista z wyposażeniem

Pierwsza tak profesjonalnie wyposażona apteczka pierwszej pomocy dedykowana specjalnie dla harcerzy! Zaprojektowana przez ratowników medycznych! Sprawdź!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Medaid
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • Wersja apteczki (wariant)
 • szt.
 • 99,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Apteczka osobista dla harcerza Medaid 330 - profesjonalna apteczka medyczna nie tylko na obóz!


Firma Medaid specjalizująca się w ratownictwie medycznym i projektowaniu prawdopodobnie najbardziej specjalistycznych apteczek pierwszej pomocy - postanowiła stworzyć apteczkę ratowniczą dedykowaną również dla wszystkich harcerzy! Jej wyposażenie opiera się na zbiorze produktów rekomendowanych przez zawodowych ratowników medycznych z wieloletnim stażem. To prawdopodobnie pierwsza tego typu apteczka ratownicza zaprojektowana dla harcerzy!

Apteczka dla harcerza Medaid posiada kompaktowe wymiary, dzięki którym możemy zabrać ją ze sobą praktycznie wszędzie. Dzięki trokom - bardzo łatwo można ją również przytroczyć do zewnątrz plecaka, aby zajmowała jak najmniejszą ilość miejsca.

W skład apteczki wchodzi (łącznie 31 certyfikowanych elementów):
 • Opatrunek indywidualny typu M (2 szt);
 • Chusta opatrunkowa 40 cm x 60 cm (1 sz);
 • Opaska podtrzymująca dziana 10 cm x 4 m (2 szt);
 • Opaska podtrzymująca dziana 5 cm x 4 m (1 szt);
 • Plaster z opatrunkiem 10 cm x 6 cm (8 szt);
 • Chusta trójkątna (2 szt);
 • Maseczka do sztucznego oddychania typ M1 (1 szt);
 • Kompresy włókninowe nasączone alkoholem (2 szt);
 • Rękawiczki lateksowe (4 szt);
 • Przylepiec 5m x 2,5 cm (1 szt);
 • Nożyczki (1 szt);
 • Sól fizjologiczna NaCl 0,9% 5 ml (4 szt);
 • Koc termiczny (1 szt);
 • Instrukcja pierwszej pomocy wraz z numerami alarmowymi


Specjalna opinia sklepu Woda Góry Las:

"Cieszy nas że wreszcie doczekaliśmy się apteczki dla harcerzy z prawdziwego zdarzenia! Naszym zdaniem apteczki Medaid to nowa jakość na rynku, jeśli chodzi o ten typ asortymentu. Również w modelu stworzonym specjalnie dla harcerzy - odnajdziemy elementy praktycznie nie stosowane w konkurencyjnych apteczkach! Wymieńmy choćby chustę trójkątną, koc termiczny czy 4 jednostki soli fizjologicznej. Nie ma tu oszczędności na wyposażeniu apteczki - jak często ma to miejsce w konkurencyjnych produktach. Naszym zdaniem, jest to jedna z najlepiej wyposażonych apteczek tej wielkości na rynku. Samodzielne skompletowanie apteczki na na takim samym poziomie wyposażenia i cenie zakupu - byłoby prawdopodobnie bardzo trudne".

Wyposażenie pozwala na podjęcie działań z zakresu pierwszej pomocy w przypadku wystąpienia: nagłego zatrzymania krążenia, zranień, skaleczeń, zwichnięć, skręceń, złamań,hipotermii. Sprawdzi się więc podczas ewntualnych zdarzeń na pieszych czy rowerowych wyprawach, biwakach, spływach kajakowych i wędrówkach górskich.

Wymiary: około 16 x 12 x 11 cm;
Waga (z wyposażeniem, dane producenta): około 800 gram;
Użyte materiały (pokrowiec): codura

Poznaj jeszcze bliżej apteczkę Medaid 310 (filmik poglądowy, obecnie apteczka jest po kilku zmianach i udoskonaleniach)

 

  Dlaczego właśnie apteczki Medaid? Wiele produktów tego typu na rynku, toworzone jest przez firmy nie mające najczęściej absolutnie żadnego doświadczenia w udzielaniu pierwszej pomocy i ratownictwie medycznym. Produkty te mają zwykle tylko masymalizować zysk producenta. Apteczki Medaid to bardziej efekt wieloletniego doświadczenia grupy specjalistów tworzących tę markę. Firmę Medaid, współtworzą bowiem aktywni lekarze, doświadczeni ratownicy medyczni, instruktorzy ratownictwa, psychologowie czy aktywni ludzie sportu - na przykład podróżnicy.

W efekcie tego zyskujemy zaprojektowane od podstaw, prawdopodobnie jedne z najlepiej wyposażonych apteczek pierwszej pomocy dostępnych na rynku! Polecane przez specjalistów i grono ekspercie - jako profesjonalny produkt medyczny! 
  Apteczka Medaid posiada oznakowanie CE i jest zarejestrowana jako produkt medyczny - ze wszystkimi tego wymogami i obostrzeniami. Apteczka składa się więc z elementów medycznych, które zapewniają określony standard i jakość. Każdy z elementów medycznych znajdujących się w apteczce ma ściśle określoną drogę i warunki rejestracji, a samo zgłoszenie produktu jako medycznego - wymaga zgłoszenia go do takich instytucji jak Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.
  UWAGA! Pamiętaj, że możemy wykonać dla Ciebie personalizowany haft na apteczce i innych harcerskich gadżetach! Znak hufca, logo drużyny czy unikalny wzór organizowanej przez Ciebie imprezy. W celu uzyskania dokładnej wyceny, prosimy o przesłanie projektu na adres zamowienia@wgl.pl

 

Apteczka turystyczna – co powinna zawierać?

Szukasz apteczki turystycznej na wyjazdy? Nie jesteś pewien którą wybrać? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania. Kierując się własnym doświadczeniem - testujemy i opisujemy najbardziej popularne opcje apteczek.Sprawdź, która najlepiej pasuje do Twoich wymagań na naszym blogu.

Wersja apteczki: Z wyposażeniem
Rodzaj apteczki: Apteczka na obóz - harcerska
Marka: Medaid
Wersja apteczki (wariant): 330
Kolor: zielony
C
Ciszaki
Zweryfikowany

Dziękujemy za profesjonalne wykonanie haftu na apteczkach! Pozdrawiamy.

M
Marek
Zweryfikowany

Ma wszystko co powinna mieć. Jest poręczna. Udany zakup.