MEDAID 410 + kamizelka + światło chemiczne - Apteczka Szkolna / Obozowa z wyposażeniem

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Medaid
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • Wersja apteczki (wariant)
  • 410 Apteczka Szkolna / Obozowa z wyposażeniem Medaid 410 + kamizelka + światło chemiczne
  • 510 Apteczka szkolna / obozowa / kolonijna z wyposażeniem Medaid 510 + Zestaw Uzupełniający
 • szt.
 • 219,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Duża apteczka samochodowa / kolonijna do szkoły Medaid 410 + dodatkowe wyposażenie - profesjonalna apteczka dla każdego!


Apteczka pierwszej pomocy Medaid 410 z zestawem uzupełniającym komplecie, to profesjonalny produkt medyczny składający się łacznie aż z 60 elementów! Ten typ apteczki spełniający normę DIN 13157 oraz deklarację CE - ma ściśle określony skład, sprawdzający się zarówno podczas wypadków w terenie, jak i tych mogących się wydarzyć w budynkach. Wyposażenie apteczki może być niezbędne w przypadku: nagłego zatrzymania krążenia, zranień, skaleczeń, urazów oka, urazów głowy, zwichnięć, skręceń, złamań, hipotermii. Na wyposażeniu tej apteczki Medaid znajdziemy więc takie wyróżniające elementy jak choćby: zimny kompres, chusta z flizeliny czy specjalny kompres na oko.

Dodatkowe wyposażenie apteczki Medaid 410
to specjalny zestaw uzupełniający - opracowany na bazie doświadczenia profesjonalnych ratowników medycznych. Dodatkowo znajdziemy więc tutaj odblaskową kamizelkę czy niezawodne światło chemiczne (mogące przydać się na przykład podczas oznaczania miejsca wypadku).

Ten typ apteczki dzięki odpowiedniemu bilansowi wyposażenia - może służyć jako zestaw pierwszej pomocy dla kilku osób! Całość doskonale więc sprawdzi się jako apteczka samochodowa, biurowa czy medyczne zabezpieczenie kolonii, wycieczek szkolnych czy obozów harcerskich. Wypinany z apteczki panel pozwala na szybkie rozdzielenie materiałów opatrunkowych między dwóch ratowników. Specjalne rzepy na pokrowcu apteczki, umożliwią natomiast jej zaczepienie o samochodowy dywanik czy naścienną matę.

Skład apteczki (oparty na produktach medycznych według europejskiej normy DIN 13157):
 • Kompres zimny (1 szt);
 • Kompres na oko (2 szt);
 • Kompres 10x10 a2 (3 szt);
 • Opaska elastyczna 4m x 6cm (2 szt);
 • Opaska elastyczna 4m x 8cm (2 szt);
 • Plaster 10 x 6 cm (8 szt);
 • Plaster z opatrunkiem (14 szt);
 • Plaster na rolce 5m x 2,5 cm (1 szt);
 • Opatrunek indywidualny M sterylny (3 szt);
 • Opatrunek indywidualny G sterylny (1 szt);
 • Opatrunek indywidualny K sterylny (1 szt);
 • Chusta opatrunkowa 60 x 80 (1 szt);
 • Chusta trójkątna (2 szt);
 • Chusta z flizeliny 5 szt;
 • Koc ratunkowy 160 x 210 cm (1 szt);
 • Nożyczki 19 cm (1 szt);
 • Rękawice lateksowe (4 szt);
 • Chusteczka dezynfekująca (6 szt);
 • Maseczka do sztucznego oddychania (1 szt);
 • Roztwór soli fizjologicznej 5 ml (4 szt);
 • Rurka ustno – gardłowa (1 szt);
 • Instrukcja udzielania pierwszej pomocy wraz z wykazem telefonów alarmowych (1 szt);


Dodatkowy zestaw uzupełniający w komplecie:

 • Kamizelka odblaskowa;
 • Światło chemiczne


Specjalna opinia sklepu Woda Góry Las:

"Jest to jedna z najbardziej kompletnie wyposażonych apteczek z jakimi się spotkaliśmy. Znajdziemy tu choćby takie elementy jak - chusta trójkątna, koc termiczny, 4 jednostki soli fizjologicznej czy zimny kompres. Samodzielne skompletowanie takiej apteczki w tej cenie jest po prostu niemożliwe! Niech ciekawostką będzie, że nożyczki będące na wyposażeniu tej apteczki potrafią przeciąć 1 groszówkę!!! Poradzą więc pewnie sobie też z każdym kombinezonem. Po prostu widać, że te apteczki tworzone są przez ratowników medycznych i doświadczonych instruktorów pierwszej pomocy!"

Wymiary: około  23 cm x 25 cm x 10 cm
Waga (z wyposażeniem, dane producenta): około 1000 gram;

Poznaj jeszcze bliżej apteczki Medaid (prezentowany model - 310)

 

  Dlaczego właśnie apteczki Medaid? Wiele produktów tego typu na rynku, toworzone jest przez firmy nie mające najczęściej absolutnie żadnego doświadczenia w udzielaniu pierwszej pomocy i ratownictwie medycznym. Produkty te mają zwykle tylko masymalizować zysk producenta. Apteczki Medaid to bardziej efekt wieloletniego doświadczenia grupy specjalistów tworzących tę markę. Firmę Medaid, współtworzą bowiem aktywni lekarze, doświadczeni ratownicy medyczni, instruktorzy ratownictwa, psychologowie czy aktywni ludzie sportu - na przykład podróżnicy.

W efekcie tego zyskujemy zaprojektowane od podstaw, prawdopodobnie jedne z najlepiej wyposażonych apteczek pierwszej pomocy dostępnych na rynku! Polecane przez specjalistów i grono ekspercie - jako profesjonalny produkt medyczny! 
Apteczka Medaid posiada oznakowanie CE oraz wyposażonie zgodne z normą europejską DIN 13157. Apteczka składa się więc z elementów medycznych, które zapewniają określony standard i jakość. Każdy z elementów medycznych znajdujących się w apteczce ma ściśle określoną drogę i warunki rejestracji, a samo zgłoszenie produktu jako medycznego - wymaga zgłoszenia go do takich instytucji jak Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

 

Apteczka turystyczna – co powinna zawierać?

Szukasz apteczki turystycznej na wyjazdy? Nie jesteś pewien którą wybrać? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania. Kierując się własnym doświadczeniem - testujemy i opisujemy najbardziej popularne opcje apteczek.Sprawdź, która najlepiej pasuje do Twoich wymagań na naszym blogu.

Wersja apteczki: Z wyposażeniem
Rodzaj apteczki: Apteczka samochodowa, Apteczka na obóz - harcerska
Marka: Medaid
Wersja apteczki (wariant): 410
Kolor: czerwony
F
Franek
Zweryfikowany

Wszyscy piszą o użyteczności i wyposażeniu, które oczywiście są bardzo istotne. Ja zwrócę uwagę na wygląd i funkcjonalność - uważam, że ogromnym plusem są rzepy, dzięki, którym można apteczkę przyczepić do siedzenia lub zagłówka, tak aby była zawsze pod ręką. Poza tym jest porządnie odszyta - żadna chińszczyzna... Na takich artykułach akurat się nie oszczędza dlatego uważam, że apteczki Medaid są godne polecenia.

W
Waldek
Zweryfikowany

Z apteczką z tą normą DIN można śmiało jechać do każdego kraju UE. Już żadnej niemiecki policjat nie będzie mierzyć długości nożyczek i nie stwierdzi, że Twoja apteczka nie spełnia przepisów!

W
Weronika
Zweryfikowany

Apteczki Medaid to w ogóle jest hit! A warto wspomnieć, że to Polska firma. Poznałam ich, będąc na szkoleniach z pierwszej pomocy. Nie ma porównania między ich apteczkami, a tymi które można kupić w dyskoncie czy na bazarze!