Siatka maskująca 6x6 m - wojskowa, harcerska

Siatka maskująca przydaje się zarówno w harcówce jak i na obozie. Może służyć jako element wystroju, ogrodzenia czy zadaszenia.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Woda Góry Las
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • Kolor/rozmiar siatki (wariant)
 • szt.
 • 599,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Siatka maskująca wojskowa - rozmiar: 6 x 6 m

Siatka maskująca idealna do przykrywania namiotów, odgradzania terenu. Można z niej również stworzyć zadaszenie które idealnie ochroni przed słońcem. Często wykorzystywana podczas obozów harcerskich jako wielofunkcyjny dodatek do prac pionierskich.

Mniejsze rozmiary nadają się na osobistą siatkę maskującą, która świetnie sprawdzi się do kamuflażu np. podczas harcerski zabaw i gier terenowych. Większe rozmiary będą ciekawym rozwiązaniem do dekoracji harcówki lub kwaterki obozowiska podczas akcji letniej. 

Uwaga! Rozmiary 6x6 oraz 12x12  mogą wymagać specjalnego zamówienia, szczególnie w przypadku większych zamówień! Skontaktuj się z nami mailowo na obozowy@wgl.pl i sprawdź dokładnie dostępność towaru na naszym magazynie.

Kwestie transportu sprzętu obozowego, zamówień na indywidualne zlecenie i towarów o znacznej wadze lub gabarytach (powyżej 30kg), wysyłka paczek poza granice Polski, podlegają indywidualnym ustaleniom i nie są automatycznie kwalifikowane jako dostawa bezpłatna nawet przy przekroczeniu progu 600 zł wartości zamówienia. Przy większych zamówieniach prosimy o kontakt na obozowy@wgl.pl 

Kolor/rozmiar siatki (wariant): 6x6m