Śpiwór mumia Coleman Silverton 250 - komfort +1°C/ limit -4°C

Wszechstronny, 3-sezonowy śpiwór typu mumia - zaprojektowany przez cenioną amerykańską markę Coleman. Model Silvertone 250 to świetny wybór dla osób poszukujących śpiwora o dobrej renomie, który sprawdzi się przez większą część roku, a w szczególności gdy zaskoczy nas nocny chłód. Dobry przede wszystkim w letnie, wiosenne lub jesienne dni.

 • szt.
 • 369,00 zł
 • Niedostępny

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych.

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Śpiwór Coleman Silverton 250

Wszechstronny, 3-sezonowy śpiwór typu mumia - zaprojektowany przez cenioną amerykańską markę Coleman. Model Silvertone 250 to świetny wybór dla osób poszukujących śpiwora o dobrej renomie, który sprawdzi się przez większą część roku, a w szczególności gdy zaskoczy nas nocny chłód. Dobry przede wszystkim w letnie, wiosenne lub jesienne dni.

Cechy:

 • Materiał zewnętrzny: Ripstop - poliester,
 • Izolacja: 2 x 220 g/m2 Coletherm® (waga wypełnienia - 1250 g),
 • Podszewka: poliester,
 • Wymiary (dane producenta): około 208 x 81/55 cm,
 • Wymiary po zwinięciu (dane producenta): około 42 x 26 cm,
 • Waga (dane producenta): około 2 kg,
 • Produkt objęty 2 letnia gwarancją,

Certyfikowane określenie temperatur:
 • Komfort: 1°C
 • Limit: -4°C
 • Extremum: -20°C


Zakresy temperatur podawane na wszystkich śpiworach firmy Coleman, oparte są na laboratoryjnych testach wykonanych zgodnie z Normami Europejskimi (EN 13537-4.3

 

Eksperci radzą - zobacz blog turystyczny wgl.pl 

http://wodagorylas.pl/wp-content/uploads/orbit-0.jpg

Jak czytać temperatury śpiworów

Jeśli stoisz przed wyborem śpiwora, to na pewno zastanawiasz jak odpowienio odczytywać skalę temperatur z metki. Dolny limit, górny limit, komfort czy ekstremum? Postaram się Wam w prosty sposób wytłumaczyć jak rozumieć te terminy.Sprawdź więc na naszym blogu turystycznym - Jak czytać temperatury śpiworów.
 
Śpiwór Mumia Coleman Silverton 250, zawiera w sobie techniczne włókna - wykonane w technologii Coletherm®. Dzięki temu, z powodzeniem może być on wykorzystywany przez większą część roku. Dla jeszcze wyższego komfortu i maksymalnego wykorzystania izolacji, śpiwór posiada dodatkowy kołnierz termiczny wewnątrzPrzy zamku znajduje się zakładka, która również tą drogą nie pozwala wydostawać się ciepłu. Ma nieco wyższe parametry niż Mumia Coleman Silverton 150.

Dodatkowo dla wygody użytkowania śpiwór w stopach ma podwyższony profil 3D, by nie krępować ruchów stóp. Wewnątrz znajduje się kieszonka na portfel lub telefon. Plastikowa osłona zamka błyskawicznego zapobiega wcinaniu się śpwiora w zamek - zamykanie śpiwora odbywa się płynnie i bez przeszkód, nawet jedną ręka i po ciemku. Śpiwór posiada 2-letnią gwarancję producenta. Ściągacz wokół twarzy ochroni twarz przed chłodem i wilgocią. Dodatkowo posiada worek z trokami kompresującymi spakowany śpiwór.
 
W śpiworze zastosowano podwójną warstwę materiału izolacyjnego. Rozwiązanie to pozwoliło stworzyć o wiele więcej miejsc, gdzie gromadzi się i magazynuje ciepłe powietrze, zapewniające nam ochronę przed chłodem, a tym samym długi i spokojny sen.
Coletherm® - specjalnie wypełnienie stosowane wyłącznie przez markę Coleman. Specjalne włókna o pustej strukturze wewnętrznej, są miękkie, odpowiednio sprężyste - co sprawdza się podczas kompresowania śpiworu oraz przede wszystkim - doskonale magazynują ciepło.
  Thermolock™ - na całej długości zamka, w śpiworze zastosowano specjalną listwę. Jej zadaniem jest osłona podszewki przed suwakiem oraz minimalizowanie strat ciepła.
  Odpowiednio wyprofilowane miejsce na nogi, poprawia komfort snu i minimalizuje zbędną ilość materiału - tam, gdzie nie jest ona potrzebna.
  Regulowany ściągacz kaptura, aby osłonić delikatną twarz i głowę przed chłodem.
Praktyczna, wewnętrzna kieszonka na drobiazgi, z którymi nie chcemy się rozstawać - również w czasie snu.
Produkt marki Coleman, objęty jest 2 letnia gwarancją.