fb

Marka:
Medaid

Torba medyczna z wyposażeniem Medaid AM01 - apteczka szkolna, firmowa, sportowa

Dostępność:Towar w ofercie sklepu - na indywidualne zamówienie.<strong> Wysyłka w 14 dni roboczych.</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w <strong>ciągu 14 dni roboczych</strong> od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Cena: 1 299,00 zł
 • Koszty dostawy: darmowa wysyłka
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier DHL Kurier DHL Wieczór Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 

  Poczta Polska

  List Polecony

  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata
  0 - 399 zł 15,00 zł 19,00 zł 17,00 zł  20,00 zł 16,00 zł 19,00 zł 15,00 zł 19,00 zł 11,00 zł 15,00 zł 9,90 zł *
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł  GRATIS  GRATIS GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Duża apteczka specjalistyczna - firmowa, obozowa czy kolonijna

Profesjonalna torba medyczna Medaid AM01  to w pełni profesjonalna duża apteczka ratownicza do udzielania pierwszej pomocy. Jej projekt i skład stworzony został przez grupę wykwalifikowanych ratowników medycznych. Torba medyczna AM01 idealnie sprawdzi się jako zabezpieczenie medyczne w pracy czy na wyjeździe. Jest doskonale wyposażona.

Poznaj ekipę Medaid

Model AM01 składa się łącznie z 23 różnych elementów! Daje to łącznie ponad 300 przedmiotów przydatnych w ratowaniu życia. Dzięki nim możemy udzielić skutecznej pomocy takich przypadkach jak: nagłe zatrzymanie krążenia, zranienia, skaleczenia, urazy oka, urazy głowy, zwichnięcia, skręcenia, złamania, hipotermia czy poparzenia. W jej składzie znajdziemy między innymi takie wyróżniające od konkurencji elementy jak: silikonowa maska CPR (pozwalająca praktycznie zawsze wykonać skuteczne i bezpieczne oddechy ratunkowe), zestaw rurek ustno gardłowych (pozwala na utrzymanie drożność dróg oddechowych części ustnej gardła u nieprzytomnych pacjentów), specjalny aparat do płukania oka czy suchy lód w sprayu (łagodzi skutki kontuzji, zwichnięć stawów, stłuczeń mięśni i innych urazów oraz stosowany jest do terapii kriogenicznej).

Na dodatkowe wyposażenie uzupełniające apteczki składa się między innymi: kamizelka odblaskowa (x2), hydrożel (świetnie chłodzi ciało) czy solidne nożyczki ratownicze. Elementy te dodano nieprzypadkowo, są one zdaniem ratowników medycznych - niezbędnym elementem dodatkowym.

Wielkość torby medycznej, jej profesjonalny skład oraz sposób umieszczenia elementów wyposażenia - pozwala korzystać z niej podczas udzielenia pierwszej pomocy dla kilku osób jednocześnie! Dzięki systemowi jej pakowania w łatwy sposób znajdziemy potrzebny sprzęt i przystąpimy do akcji ratunkowej.
Torba medyczna Medaid AM01 dedykowana jest w szczególności do potencjalnego udzielenia pomocy większym grupom. Stąd doskonale sprawdzi się jako apteczka samochodowa, firmowa czy medyczne zabezpieczenie kolonii, wycieczek szkolnych czy obozów harcerskich.

Wygodne szelki umożliwiają umieszczenie jej jako plecaka.

W skład torby AM01 wchodzą:

Zestaw oparzeniowy:
1 szt. Zestaw hydrożeli

Zestaw do płukania oczu:
1 szt. Aparat do płukania oka (wielokrotnego użytku)
10 szt. Sól fizjologiczna 5 ml

Zestaw do resuscytacji krążeniowo oddechowej:
7 szt. Zestaw rurek ustno gardłowych
1 szt. Silikonowa maska CPR do prowadzenia oddechu zastępczego

Zestaw opatrunkowy:
20 szt. Rękawiczki lateksowe
100 szt. Kompresy pakowane
2 szt. Plaster w szpuli
4 szt. Chusta trójkątna bawełniana
9 szt. Gazy opatrunkowe
5 szt. Chusta opatrunkowa 40 x 60 cm
8 szt. Bandaże elastyczne
5 szt. Bandaż podtrzymujący 10cm x 4 m
5 szt. Bandaż podtrzymujący 5 cm x 4 m
8 szt. Opatrunek indywidualny typu M
2 szt. Plaster 1 m
4 szt. Folia NRC
10 szt. Chusteczki odkażające

Wyposażenie dodatkowe:
1 szt. Nożyczki ratownicze
1 szt. Worek na wymioty
2 szt. Kamizelka odblaskowa
2 szt. Ice Mix (suchy lód w sprayu)
12 szt. Agrafka


Specjalna opinia sklepu Woda Góry Las:

"Super zaawansowana torba medyczna. Tutaj znajdziemy takie elementy jak silikonowa maska CPR, zestaw rurek ustno gardłowych czy aparat do płukania oka. Wszystko w najwyższej jakości, gotowe do użycia. Nożyczki będące na wyposażeniu tej apteczki potrafią przeciąć 1 groszówkę!!! Poradzą więc pewnie sobie też z każdym kombinezonem. Jest to produkt, który bez wahania możemy polecić każdemu! Osobom indywidualnym czy większym grupom ratowniczym".

Waga (z wyposażeniem, dane producenta): około 4 kg

Poznaj jeszcze bliżej apteczki Medaid (prezentowany model - 310)

 

  Dlaczego właśnie apteczki Medaid? Wiele produktów tego typu na rynku, toworzone jest przez firmy nie mające najczęściej absolutnie żadnego doświadczenia w udzielaniu pierwszej pomocy i ratownictwie medycznym. Produkty te mają zwykle tylko masymalizować zysk producenta. Apteczki Medaid to bardziej efekt wieloletniego doświadczenia grupy specjalistów tworzących tę markę. Firmę Medaid, współtworzą bowiem aktywni lekarze, doświadczeni ratownicy medyczni, instruktorzy ratownictwa, psychologowie czy aktywni ludzie sportu - na przykład podróżnicy.

W efekcie tego zyskujemy zaprojektowane od podstaw, prawdopodobnie jedne z najlepiej wyposażonych apteczek pierwszej pomocy dostępnych na rynku! Polecane przez specjalistów i grono eksperckie - jako profesjonalny produkt medyczny! 
Apteczka Medaid posiada oznakowanie CE oraz wyposażonie zgodne z normą europejską DIN 13157. Apteczka składa się więc z elementów medycznych, które zapewniają określony standard i jakość. Każdy z elementów medycznych znajdujących się w apteczce ma ściśle określoną drogę i warunki rejestracji, a samo zgłoszenie produktu jako medycznego - wymaga zgłoszenia go do takich instytucji jak Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

 

Apteczka turystyczna – co powinna zawierać?

Szukasz apteczki turystycznej na wyjazdy? Nie jesteś pewien którą wybrać? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania. Kierując się własnym doświadczeniem - testujemy i opisujemy najbardziej popularne opcje apteczek.Sprawdź, która najlepiej pasuje do Twoich wymagań na naszym blogu.

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano
Sławek
Rewelacyjna torba. Jest wszystko co może przydać się na obozie. Widać, że wyprodukowali ją zawodowcy. Wszystko sensownie poukładane. Mega dobra!
01-12-2016