fb

Marka:
Medaid

Apteczka Harcerska i Turystyczna z Wyposażeniem Medaid 220

 • Cena: 79,00 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier InPost Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 
  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie
  0 - 399 zł 14,00 zł 18,00 zł 16,00 zł 120,00 zł 16,00 zł 20,00 zł 12,00 zł 16,00 zł
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Osobista apteczka dla harcerza i harcerki Medaid 220 - kompaktowa wersja profesjonalnej apteczki medycznej!


Apteczka dla harcerzy Medaid 220, to nieco zmniejszona wersja profesjonalnej apteczki ratowniczej - będącej autorskim projektem specjalistów z dziedziny ratownictwa medycznego, polskiej firmy Medaid.

To rodzaj apteczki pierwszej pomocy, który sprawdzi się na co dzień czy w działaniach harcerskich - wszędzie tam, gdzie skorzystamy z mniejszych rozmiarów i wagi apteczki. Dodatkowo pokrowiec wykonany z codury, wyposażony został w specjalny - laminowany zamek, zapewniajacy wyposażeniu lepszą ochronę przed wilgocią. W tylnej części apteczki turystycznej, znajdują się wytrzymałe rzepy - dzięki którym całość, może zostać dotroczona do plecaka czy torby.

Samo wyposażenie harcerskiej apteczki, to oczywiście najważniejszy element całości. Tutaj produkt marki Medaid nie ma sobie równych. Wszystkie elementy wyposażenia, dobrane bowiem zostały przez zawodowych ratowników medycznych z wieloletnim stażem, którzy specjalizują się temacie udzielania pierwszej pomocy. W apteczce Medaid 220 możemy więc znaleźć takie elementy praktycznie nie spotykane w tego rodzaju produktach - jak chusta trójkątna czy koc termiczny!
 
W skład apteczki wchodzi (łącznie 10 certyfikowanych elementów):
 • Chusta trójkątna - 1 sztuka
 • Opatrunek indywidualny typu M - 1 sztuka
 • Plastry z opatrunkiem - 1 opakowanie (8 sztuk)
 • Chustra opatrunkowa 40 x 60 cm - 2 sztuki
 • Opaska podtrzymująca 6 x 4 cm - 2 sztuki
 • Koc termiczny 160 x 210 cm - 1 sztuka
 • Rękawiczki lateksowe - 2 sztuki
 • Chusteczki odkażające - 2 sztuki
 • Ampułka soli fizjologicznej NaCl 0,9% 5 ml - 1 sztuka
 • Instrukcja pierwszej pomocy wraz z nuymerami 

Specjalna opinia sklepu Woda Góry Las:

"Kolejny model apteczki harcerskiej, stworzonej przez zawodowych instruktorów pierwszej pomocy - polską firmę Medaid. Wersja 230 jest nieco mniejsza od poprzednich - bardziej turystyczna. Uwagę zwraca również "bryzgoszczelny" laminowany suwak w pokrowcu - co zapewnia dodatkową ochronę jej zawartości przed wilgocią. Samo wyposażenie apteczki Medaid - to oczywiście kolejny raz różnica kilku poziomów, względem konkurencji. Wyróżniające są takie elementy wyposażenia, jak choćby chustra trójkątna, koc termiczny czy ampułka soli fizjologicznej".


Wymiary:
około 14 x 12 x 5 cm;
Użyte materiały (pokrowiec): codura

Poznaj jeszcze bliżej apteczki Medaid (filmik poglądowy modelu 310, obecnie apteczka jest po kilku zmianach i udoskonaleniach)

 

  Dlaczego właśnie apteczki Medaid? Wiele produktów tego typu na rynku, toworzone jest przez firmy nie mające najczęściej absolutnie żadnego doświadczenia w udzielaniu pierwszej pomocy i ratownictwie medycznym. Produkty te mają zwykle tylko masymalizować zysk producenta. Apteczki Medaid to bardziej efekt wieloletniego doświadczenia grupy specjalistów tworzących tę markę. Firmę Medaid, współtworzą bowiem aktywni lekarze, doświadczeni ratownicy medyczni, instruktorzy ratownictwa, psychologowie czy aktywni ludzie sportu - na przykład podróżnicy.

W efekcie tego zyskujemy zaprojektowane od podstaw, prawdopodobnie jedne z najlepiej wyposażonych apteczek pierwszej pomocy dostępnych na rynku! Polecane przez specjalistów i grono ekspercie - jako profesjonalny produkt medyczny! 
  Apteczka Medaid posiada oznakowanie CE i jest zarejestrowana jako produkt medyczny - ze wszystkimi tego wymogami i obostrzeniami. Apteczka składa się więc z elementów medycznych, które zapewniają określony standard i jakość. Każdy z elementów medycznych znajdujących się w apteczce ma ściśle określoną drogę i warunki rejestracji, a samo zgłoszenie produktu jako medycznego - wymaga zgłoszenia go do takich instytucji jak Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.
  UWAGA! Pamiętaj, że możemy wykonać dla Ciebie personalizowany haft na apteczce i innych harcerskich gadżetach! Znak hufca, logo drużyny czy unikalny wzór organizowanej przez Ciebie imprezy. W celu uzyskania dokładnej wyceny, prosimy o przesłanie projektu na adres zamowienia@wgl.pl

 

Apteczka turystyczna – co powinna zawierać?

Szukasz apteczki turystycznej na wyjazdy? Nie jesteś pewien którą wybrać? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania. Kierując się własnym doświadczeniem - testujemy i opisujemy najbardziej popularne opcje apteczek.Sprawdź, która najlepiej pasuje do Twoich wymagań na naszym blogu.

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano

Taka idealna wielkość jeśli chodzi o apteczkę turystyczną. Większa moim zdaniem byłaby za duża.
17-07-2015