MEDAID 350 - Apteczka turystyczna w góry z wyposażeniem - wodoodporna

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Medaid
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • Wersja apteczki (wariant)
 • szt.
 • 119,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Osobista apteczka podróżna Medaid 350 - wodoodporna wersja profesjonalnej apteczki medycznej!


Typ 350 to rozwinięcie sztandarowej apteczki pierwszej pomocy firmy Medaid, o wodoodporny materiał pokrowca,a także laminowany suwak, które zapewnia jej zawartości skuteczniejszą ochroną przed wodą. Model apteczki Medaid 350 to wciąż kompaktowe wymiary, pozwalające zabrać ten typ apteczki niemal wszędzie! Jest to również egzemplarz, który podobnie jak wszystkie inne apteczki Medaid, stworzone zostały bezpośrednio przez grupę jednych z najbardziej doświadczonych i aktywnych ratowników medycznych w Polsce! Na jej wyposażenie składa się aż w 31 odpowiednio dobranych i wyselekcjonowanych elementów!

Specjalne elementy mocujące, pozwolą wodoodporną apteczkę Medaid przypiąć na przkład na zewnątrz plecaka. Zyskujemy wtedy do niej możliwie natychmiastowy dostęp, jednocześnie nie zajmując cennego miejsca we wnętrzu plecaka!

W skład apteczki wchodzi:
 • Opatrunek indywidualny typu M (2 szt);
 • Chusta opatrunkowa 40 cm x 60 cm (1 sz);
 • Opaska podtrzymująca dziana 10 cm x 4 m (2 szt);
 • Opaska podtrzymująca dziana 5 cm x 4 m (1 szt);
 • Plaster z opatrunkiem 10 cm x 6 cm (8 szt);
 • Chusta trójkątna (2 szt);
 • Maseczka do sztucznego oddychania typ M1 (1 szt);
 • Kompresy włókninowe nasączone alkoholem (2 szt);
 • Rękawiczki lateksowe (4 szt);
 • Przylepiec 5m x 2,5 cm (1 szt);
 • Nożyczki (1 szt);
 • Sól fizjologiczna NaCl 0,9% 5 ml (4 szt);
 • Koc termiczny (1 szt);
 • Instrukcja pierwszej pomocy wraz z numerami alarmowymi


Specjalna opinia sklepu Woda Góry Las:

"To kompaktowa ale jednocześnie doskonale wyposażona apteczka. Znajdziemy tu elementy praktycznie nie stosowane u konkurencji - chusta trójkątna, koc termiczny czy 4 jednostki soli fizjologicznej. Nie widzimy tu oszczędności ani przypadku. Nożyczki potrafią przeciąć 1 groszówkę!!! Poradzą więc pewnie sobie też z każdym kombinezonem. Wszystko umiejscowione jest w określonej kolejności. Trudno się zresztą dziwić. Te apteczki nie są tworzone przez "prawa rynku" - tylko grupę doświadczonych ratowników medycznych. I właśnie w tym tkwi tajemnica ich sukcesu!"

Wartymi wspomnienia elementami apteczki Medaid 350 jest nie tylko szczególnie wytrzymały i wodoodporny materiał. To co bowiem wyróżnia apteczki tej firmy, znajduje się w środku! Każdy produkt i jego położenie a apteczce jest odpowiednio przemyślane. Nie ma tu miejsca na zbędne "gadżety", których prawdopodobnie nigdy nie będziemy mieli okazję wykorzystać. Nie ma tu również miejsca na oszczędności w jakości zastosowane wyposażenia! W walce o życie i zdrowie, nie ma bowiem miejsca na kompromisy! Dopracowane jest nawet kolejność ułożenia zawartości apteczki. Do elementów pierwszej potrzeby, mamy najszybszy dostęp.

Wymiary: około 16 x 12 x 11 cm;
Waga (z wyposażeniem, dane producenta): około 800 gram;

Poznaj jeszcze bliżej apteczki Medaid (prezentowany model - 310)

 

  Dlaczego właśnie apteczki Medaid? Wiele produktów tego typu na rynku, toworzone jest przez firmy nie mające najczęściej absolutnie żadnego doświadczenia w udzielaniu pierwszej pomocy i ratownictwie medycznym. Produkty te mają zwykle tylko masymalizować zysk producenta. Apteczki Medaid to bardziej efekt wieloletniego doświadczenia grupy specjalistów tworzących tę markę. Firmę Medaid, współtworzą bowiem aktywni lekarze, doświadczeni ratownicy medyczni, instruktorzy ratownictwa, psychologowie czy aktywni ludzie sportu - na przykład podróżnicy.

W efekcie tego zyskujemy zaprojektowane od podstaw, prawdopodobnie jedne z najlepiej wyposażonych apteczek pierwszej pomocy dostępnych na rynku! Polecane przez specjalistów i grono ekspercie - jako profesjonalny produkt medyczny! 

 

Apteczka turystyczna – co powinna zawierać?

Szukasz apteczki turystycznej na wyjazdy? Nie jesteś pewien którą wybrać? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania. Kierując się własnym doświadczeniem - testujemy i opisujemy najbardziej popularne opcje apteczek.Sprawdź, która najlepiej pasuje do Twoich wymagań na naszym blogu.

Wersja apteczki: Z wyposażeniem
Rodzaj apteczki: Apteczka turystyczna / podróżna, Apteczka wodoodporna
Marka: Medaid
Wersja apteczki (wariant): 350
Kolor: czerwony
JR
Joanna Różycka
Zweryfikowany

Apteczka ma wszystko to co powinna mieć. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Czuwaj!