fb

Marka:
Xplore Team

Karty gra Xplore Team Quizy edukacyjne 8-9 lat

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Cena: 19,90 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier DHL Kurier DHL Wieczór Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 

  Poczta Polska

  List Polecony

  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata
  0 - 399 zł 15,00 zł 19,00 zł 17,00 zł  20,00 zł 16,00 zł 19,00 zł 15,00 zł 19,00 zł 11,00 zł 15,00 zł 9,90 zł *
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł  GRATIS  GRATIS GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Quizy edukacyjne dla dzieci w wieku 8-9 lat!

Ponad 120 zagadek, które zainspirują Twoje dzieci do poznawania świata, pobudzą ich wyobraźnię, poszerzą słownictwo i wierzą a także poprawią spostrzegawczość! 

Ten wspaniały zbiór zadań edukacyjnych to świetna zabawa dla dzieci oraz samych rodziców! Mają bardzo kompaktowy format 17 x 6 cm, a wszystkie karty spięte są razem w dolnym rogu, co ułatwia ich użytkowanie w trakcie podróży - nic się nie rozsypie, ani nie pogubi.

Dzięki temu zbiorowi quizów pomożesz swoim dzieciom rozwinąć zainteresowania oraz zaskoczysz ciekawostkami z wielu różnych dziedzin. To świetny sposób na spędzienie wspólnie i kreatywnie czasu całą rodziną, bez pomocy telewizora czy komputera!

Jak odkrywać tajemnice świata wraz z Xplore Team?

 • Czytaj i zgaduj samodzielnie, a następnie sprawdź na następnej karcie czy znasz odpowiedź.
 • Pytania mają bardzo różne poziomy trudności. Czasem może okazać się, że potrzebna będzie pomoc - szukaj wtedy odpowiedzi, pytaj bliskich lub znajomych!
 • Jeżeli jakieś zagadnienie szczególnie Cię zainteresuje to koniecznie poszukaj dodatkowych informacji. Takie samodzielne poszukiwanie to kolejna, jeszcze większa przygoda!
 • Sprawdź, czy Twoi przyjaciele również znają odpowiedzi na te ciekawe pytania - gdy już samodzielnie odpowiesz na wszystko, to baw się z nimi!

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano
Joanna D.
Wspaniałe wydawnictwo. Bardzo kolorowo wydane, w ciekawej dla dzieci formie. Zapewniają bardzo fajną rozrywkę w trakcie podróży samochodem. My z rodziną polecamy!
23-11-2015