fb


Książka Harcerstwo dziś i jutro

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Cena: 16,00 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier InPost Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 
  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie
  0 - 399 zł 14,00 zł 18,00 zł 16,00 zł 120,00 zł 16,00 zł 20,00 zł 12,00 zł 16,00 zł
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Książka Harcerstwo dziś i jutro

Książka przedstawia myśl przewodnią harcerstwa oraz harcerską metodę, jej ewolucję i perspektywy rozwoju w nowych warunkach społeczno-ekonomicznych. Ukazuje zagrożenia oraz pozytywne aspekty współczesnego świata otaczającego harcerstwo.

Andrzej Glass to wybitny autor wielu publikacji o tematyce harcerskiej. W tej książce po raz kolejny w sposób przekonujący i inspirujacy uwydatnia bogactwo treści i wartości, jakie ze sobą niesie idea harcerska.

Lektura cenna dla każdego instruktora, chcącego pogłębić swoje zrozumienie i świadomość harcerskiego systemu wychowawczego.

Format: B5
Liczba stron: 160 

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem