Kubek dla turysty i harcerza - ze stali nierdzerwnej do gotowania

Jeden z najpopularniejszych kubków na obozach harcerskich, biwakach i innych wszelkiego rodzaju wyjazdach. Jest tani, więc nie trzeba obawiać się dużej straty w przypadku zniszczenia. Dobry zarówno do picia napojów zimnych, jak i kawy czy herbaty, a nawet dań typu instant (zupka chińska, "Gorący kubek"). Największy z kubków jest tak pojemny, że mogą z niego korzystać nawet 2 lub 3 osoby!

Pojemność / wymiary:

Pojemność: 175 ml -  wysokość 7 cm / średnica (ø) 6,5 cm - mieści się w standardowej menażce harcerskiej!

Pojemność: 320 ml -  wysokość 8 cm / średnica (ø) 7,5 cm

Pojemność 430 ml - wysokość 9 cm / średnica (ø) 8 cm

Pojemność 650 ml - wysokość 10 cm / średnica (ø) 10 cm

 

Wyjazdy harcerskie i turystyczne mają to do siebie, że wszelkie delikatne przedmioty łatwo ulegają w ich czasie zniszczeniu. Dotyczy to na przykład szklanych i ceramicznych naczyń do posiłków. Odradzamy zabierania na biwak czy obóz ulubionego domowego kubka, ponieważ prawdopodobnie trzeba będzie szybko się z nim rozstać. Kubki plastikowe są także nietrwałe, a poza tym – nie zawsze odporne na wysokie temperatury.

Doskonałym rozwiązaniem na wyjazd jest dostępny w naszym sklepie kubek metalowy, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Trudne warunki harcerskich wyjazdów z pewnością nie wyrządzą mu szkody. Kubek biwakowy nadaje się zarówno do napojów zimnych, jak i gorących – wysoka temperatura nie spowoduje zniekształceń ani zmiany smaku napoju. Niewątpliwą zaletą takiego kubka jest możliwość bezpośredniego podgrzania napoju nad ogniem czy nawet zagotowania w nim wody. Metalowy kubek na biwak może też posłużyć za naczynie do przygotowania posiłku instant – zupki, makaronu lub przekąsek takich jak kisiel czy budyń. Wnętrze i powierzchnię kubka bardzo łatwo się czyści, zabrudzenia usuwa się szybko i bez problemu – tym bardziej, że kubek nie posiada szczelin i załamań, w których mogłyby pozostać niezauważone resztki posiłku czy napoju. Dodatkową zaletą kubka w góry ze stali jest to, że dłużej od plastikowego - utrzymyje temperaturę zawartości. Wszystko to sprawia, że prezentowany towar jest niezbędnym elementem ekwipunku każdego harcerza i turysty.

 

Użyte materiały: stal nierdzewna

 
Jakwybrać menażkę harcerską?

Pojemność kubka (wariant): 320 ml
Kolor: srebrny, stalowy

Bardzo dobra cena. Kupuje od razu 3 rozmiary :)

Zweryfikowany

Spoko. Ja za tą cenę to rewelka!

Zweryfikowany

Kompletny oldschool i klasyka, ale to naprawdę dobre kubki :) Wygodne, lekkie, można w nich zagotować na palniku czy w ognisku wodę, a jak się po kilku latach zuzyje to kupić nowy bez żalu, bo tanie są. Trzeba jedynie uważać na nagrzewającą się rączkę, ale to mi chłopaki ze sklepu na Strzeleckiej podpowiedzieli, żeby kawałkiem repsznura cienkiego owinąć i się problem rozwiązuje :) W ogóle te kubki s Woda Góry Las są wysokiej jakości, kupiony w markecie się przepalił szybko.

Kubek metalowy / stalowy 320 ml - turystyczny i harcerski

  • Dodaj Opinię
    (3)
  • 6,90 zł

Produkty uzupełniające

BAGDRIP  Etiopia - kawa w formie jednorazowego dripa
BAGDRIP Etiopia - kawa w formie jednorazowego dripa
+ 5,00 zł
Bagdrip Kenia
BAGDRIP Kenia - kawa w formie jednorazowego dripa
+ 5,50 zł
BAGDRIP  Honduras - kawa w formie jednorazowego dripa
BAGDRIP Honduras - kawa w formie jednorazowego dripa
+ 4,50 zł
  • szt.
    Niedostępny
  • Dostępność:

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>