OPTIMUS - kuchenki turystyczne - palniki - akcesoria kuchenne

Optimus - producent turystycznych naczyń sztućców oraz innych akcesoriów związanych z gotowaniem i spożywaniem posiłków w każdych warunkach. Założona w Sztokholmie w 1899 roku firma, w swojej długiej historii wyznacza nowe standardy techniczne produktów outdoorowych. Produkty marki Optimus były wielokrotnie nagradzane i odnosiły sukcesy na niezliczonych wyprawach międzynarodowych. Dla wymagających użytkowników pierwszym wyborem są ich kuchenki gazowe, wielopaliwowe i hybrydowe.

Palniki turystyczne Optimus

Dla wymagających użytkowników kuchenki marki Optimus są najlepszym wyborem – i to nie bez powodu: Związane z tradycją swojej nazwy, produkty Optimus są stale przeprojektowywane w celu ich udoskonalenia. Bez względu na to, czy jest to sprawdzany od dawna klasyk, czy superlekki nowicjusz - niezawodny i stylowy sprzęt do gotowania na świeżym powietrzu firmy Optimus z pewnością szybko stanie się ukochanym faworytem – na każdą nadchodzącą przygodę.

Garnki turystyczne i systemy gotowania od Optimus

Optimus to szwedzka firma produkująca wyjątkowe akcesoria turystyczne do gotowania: naczynia, garnki, menażki, ale również niezbędniki, czyli sztućce bez których jedzenie podczas podróży byłoby niemożliwe. Przygotowywanie posiłków w terenie z produktami od Optimusa to czysta przyjemność, a jedzeniowy sprzęt biwakowy stanowi najważniejsze wyposażenie każdego miłośnika turystyki pieszej, rowerowej i kajakowej, który planuje kilkudniową wyprawę.