ROCKLAND Zestaw 2 talerzyków śniegowych do kijków trekkingowych

Zestaw 2 talerzyków śniegowych do kijków trekkingowych. Talerzyki skutecznie zabezpieczają przed zapadnięciem się kija na grząskiej powierzchni.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Rockland
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 1 dnia roboczego od chwili złożenia zamówienia, jednak w okresach wzmożonego zainteresowania naszą ofertą czas ten może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • Kolor producenta (wariant)
  • Śniegowe ROCKLAND Zestaw 2 talerzyków śniegowych do kijków trekkingowych
  • Trekkingowe ROCKLAND Zestaw 2 talerzyków trekkingowych do kijków turystycznych
 • szt.
 • 10,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

ROCKLAND Zestaw 2 talerzyków śniegowych do kijków trekkingowych

Talerzyki śniegowe są idealne na wędrówkę zimą. Skutecznie zabezpieczają przed zapadnięciem się kija na grząskiej powierzchni kilkucentymetrowego puchu. Produkt jest kompatybilny z kijami Rockland Rapid i może posłużyć jako część dodatkowa. Śnieg może być przyczyną problemów dla wielu turystów w chłodniejsze dni. Jego powierzchnia może być nieprzewidywalna i dość miękka, co utrudnia wędrówkę. Używanie kijów trekkingowych z szerokimi talerzykami na śnieg sprawi, że nie będą one zapadać się głębiej niż jest to potrzebne.

Przedzieranie się przez śnieg może być powolnym procesem, więc odpowiednie talerzyki pomogą Ci przyspieszyć ten proces, skracając czas, w którym kij jest zakopany w białym puchu. Jeśli twój kij zapadnie się w głębokim śniegu bez odpowiedniego talerzyka, ryzykujesz złamaniem go podczas wędrówki.

ROCKLAND Zestaw 2 talerzyków śniegowych do kijków trekkingowych - najważniejsze cechy:

 • 2 sztuki w komplecie;
 • talerzyk o średnicy ok. 9 cm
 • wykonane z lekkiego tworzywa syntetycznego
 • kompatybilne z kijami Rockland Rapid
 • część dodatkowa na zimowe wędrówki

Po co używać dodatkowych talerzyków do kijków turystycznych?

Talerzyki na kije trekkingowe zapewniają dodatkową powierzchnię, która zapobiega zbyt głębokiemu zapadaniu się kijów w miękkich powierzchniach, takich jak piasek czy błoto. Ten dodatkowy opór zapewnia większą stabilność i pozwala lepiej odpychać się od niestabilnych powierzchni. Mogą one również pomóc utrzymać kije od utknięcia między skałami w trudnym terenie lub korzeniach na szlaku. Ważną kwestią przy zakupie talerzyków jest to, że nie są one uniwersalne. Istnieją specjalne koszyki do chodzenia po śniegu.

Marka: Rockland
Kolor producenta (wariant): Śniegowe
Kolor: czarny