JACK WOLFSKIN Hokus Pokus tulip red - Saszetka/nerka

Biodrowa saszetka Jack Wolfskin z ukrytą kieszenią z tyłu

  • szt.
  • 89,00 zł 80,10 zł
  • Niedostępny

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Saszetka biodrowa Jack Wolfskin Hokus Pokus - praktyczna i idealna do miasta, jak i na jednodniowe wycieczki - kolor: tulip red

Bardzo wygodna i wbrew pozorom pojemna nerka. Wyposażona w dwie kieszonki z przodu i karabinek do przypięcia kluczy. Od wewnętrznej strony znajduje się jeszcze ukryta kieszonka na dokumenty. Całość wykonana z bardzo trwałego materiału, odpornego na ścieranie i promieniowanie UV.

Produkt posiada certyfikat bluesign® PRODUCT, który jest zapewnieniem bezpiecznych tekstyliów, ekologicznej produkcji oraz odpowiedzialnego obchodzenia się z zasobami. Ponadto został również wyróżniony państwowym oznaczeniem Grüner Knopf (Zielony Guzik) przyznawanym tekstyliom produkowanym w zrównoważony sposób. Ponadto oprócz produktu, kontroli podlega całe przedsiębiorstwo - systematycznie sprawdza się, czy firmy w swoim łańcuchu dostaw przestrzegają praw człowieka i obowiązku zachowania należytej staranności pod względem ekologicznym.

Saszetka biodrowa Jack Wolfskin Hokus Pokus - najważniejsze informacje:

  • regulowany pas biodrowy;
  • bez PFC;
  • ukryta kieszeń z tyłu;
  • pojemność: 2 L;
  • waga: 100 g;
  • wymary: 15 x 32 x 8 cm
  • Materiał: ARMATECH PLUS 600D

 

Wytrzymały, o wysokiej jakości, odporny na zniszczenia i rozdarcia materiał. Nie jaśnieje pod wpływem promieniowania UV. Kolejnym atutem jest duża wodoodporność.

 

Produkt wykonany w 100% bez wykorzystania związków PFC (perfluorowanych i polifluorowanych), które są szkodliwe dla środowiska - w gormie gazowej powodują efekt cieplarniany.

 

Bluesign® to znak dowodzący, że wszystkie etapy produkcji danego produktu oraz jego rezultat końcowy, zostały odpowiednio skontrolowane i spełniają najwyższe standardy w zakresie użytych materiałów, spraw konsumenckich, prawa pracy czy ekologii.

 

Wersja: Damska
Marka: Jack Wolfskin
Kolor producenta (wariant): Tulip Red
Kolor: czerwony
R
Radosław

Mam czarną, pasuje mi do wszystkiego i mogę schować kartę w tej małej kieszonce. Pozdrawiam!!!