fb

Marka:
Xplore Team

Karty gra Xplore Team Quizy edukacyjne 6-7 lat

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Cena: 19,90 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier InPost Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 
  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie
  0 - 399 zł 14,00 zł 18,00 zł 16,00 zł 120,00 zł 16,00 zł 20,00 zł 12,00 zł 16,00 zł
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Quizy edukacyjne dla dzieci w wieku 6-7 lat!

Dzięki Quizom edukacyjnym Xplore Team pomożesz swoim dzieciom w wieku szkolnym rozwinąc ich zainteresowania, wesprzesz rozwój oraz zaskoczysz ciekawostkami z wielu różnych dzedzin!

Całość to ponad 120 bardzo zróżnicowanych zagadek, które poszerzą słownictwo Twoich dzieci, pobudzą spostrzegawczość i wyobraźnie a także zainspirują je do poznawania świata. Quizy te zapewnią ciekawie, wspólnie spędzony czas dla całej rodziny, z dala od moniotra czy telewizora! Dzięki poręcznemu formatowi 17 x 6 cm sprawdzą się jako rozrywka w trakcie podróży.

Quizy edukacyjne to ponad 120 zagadek, dzięku którym:

 • zainspirujesz się do poznawania świata,
 • pobudzisz swoją wyobraźnię i spostrzegawczość,
 • odkryjesz nowe zainteresowania,
 • zapewnią ciekawie spędzony czas!

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano
Andzia Kowalczyk
Zbieramy całą serię - mamy już oba quizy oraz survival, a w przyszłości, jak przerobimy wszystkie gry z nich, to dokupimy na pewno jeszcze serie fantastyczne gry logiczne. Warto, zwłaszcza, że cena jest super.
23-11-2015