Kuchenka / Palnik turystyczny MSR SuperFly - na różne kartusze

Lekki palnik kompatybilny z różnymi kartuszami gazowymi. Bardzo wydajny.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: MSR
 • Dostępność:
  <strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar dostępny w ofercie sklepu
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • szt.
 • 339,00 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Palnik turystyczny / kuchenka MSR SuperFly™ - lekki i bardzo wydajny

Wygodny w użytku palnik gazowy dla turystów. Wyposażony w specjalny gwint Multi-Mount™, który pozwala na korzystanie z różnych kartuszy z gazem. SuperFly™ jest bardzo wydajny. Umożliwia zagotowanie litra wody w około 3 minuty.

Cechy:

 • Szeroki płomień zapewnia równomierne nagrzewanie
 • Uniwersalne podłączenie Multi-Mount™ pasuje do większości samouszczelniających się kartuszy gazowych
 • Pozwala na zagotowanie 1 litra wody w ciągu 3 minut (w odpowiednich warunkach)
 • Pełna kontrola płomienia - elementy sterujące umożliwiają precyzyjną regulację płomienia nawet w rękawiczkach
 • Broad Flame: Rozprasza ciepło dla lepszej wydajności gotowania.

Bardzo lekki palnik turystyczny z uniwersalnym podłączeniem Multi-Mount™ do różnych kartuszy gazowych. Posiada specjalny system rozpraszający płomień, dzięki czemu szybko podgrzewa nasze garnki. 

Łatwa regulacja płomienia (nawet w rękawiczkach) pozwala szybko dopasować moc do naszych potrzeb. Czas zagotowania 1 litra wody w bezwietrznych warunkach wynosi około 3 minuty. Ilość wody, którą możemy zagotować na jednym kartuszu paliwa (np. MSR IsoPro) wynosi około 15 litrów. Woda gotowana (kartusz MSR IsoPro) na 28 g paliwa to około 1,8 litra.

MSR SuperFly™  pasuje do większości gwintowanych butli turystycznych np. Coleman Performance Gas oraz niektórymi kartuszami zaworowymi, nienagwintowanymi np. Campingaz CV. Z tym palnikiem nie będziesz się już martwił czy butla będzie pasować. Palnik jest bardzo wydajny - standardowy kartusz starcza na około godzinę ciągłego palenia.

Uwaga! Produkt nie zawiera butli z gazem.

Dane techniczne (dane producenta):

 • Minimalna waga: 144 g
 • Waga w opakowaniu: 189 g
 • Czas ciągłego palenia na kartuszu 227 g (MSR IsoPro): około 60 minut
 • Czas gotowania 1 litra wody (na kartuszu MSR IsoPro): 3 minuty
 • Moc: 2,90 KW

Rodzaj kucheniki: Kuchenki gazowe