fb

Marka:
MSR

Kuchenka / Palnik turystyczny MSR Pocket Rocket™ 05 - super lekki

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Rabat: -22,35 zł
 • Cena: 126,65 zł
 • 149.00 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Wartość zamówienia  Kurier DHL Poczta Polska
  Kurier DPD Kurier DHL Wieczór

  Poczta Polska

  List Polecony

  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata
  0 - 299,99 zł 15,99 zł 17,99 zł 14,99 zł  18,99 zł 15,99 19,99 zł 17,99 zł 19,99 9,90 zł *
  300 - 599,99 zł
  powyżej 600 zł GRATIS GRATIS  GRATIS  GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 14,99 zł

szt.

Produkty polecane

Opis produktu

Palnik turystyczny / kuchenka MSR PocketRocket™

Ta bardzo lekka i wydajna kuchenka turystyczna to świetne rozwiązanie dla osób, które poszukują minimalistycznego sprzętu, na którym będą mogli polegać.

Cała konstrukcja jest bardzo lekka i mała, ale po rozłożeniu i nakręceniu na butlę tworzy stabilny zestaw do gotowania. Dzięki skoncentrowanemu, "rakietowemu" płomieniowi można używać jej nawet z kubkami o małej średnicy bez ryzyka, że będą wychodziły poza jego dno. Jednocześnie podpórki rozkładają się na tyle szeroko, że korzystanie również z dużej menażki czy garnka będzie bezpieczne i komfortowe. Po złożeniu palnik jest na tyle mały, że razem z butlą gazową powinien zmieścić się bez problemu w menażce.

Kuchenka jest kompatybilna ze wszystkimi butlami nakręcanymi/z gwintem, nie tylko tymi wyprodukowanymi przez MSR. Jedna, średniej wielkości butla gazowa o pojemności 225 g wystarczy na 60 minut palenia, czyli zakładając czas gotowania podany przez producenta jednen kartusz wystarczy nam na zagotowanie ponad 17 litrów wody! 

Cechy:

 • precyzyjna regulacja płomienia,
 • trójdzielna nakładka na grzejniku chroni płomień przed zgaszeniem przez wiatr,
 • w zestawie sztywne pudełko,
 • czas gotowania 1 l wody: 3 min 30 s,
 • czas działania na 225 g gazu: 60 minut,
 • wymiary po złożeniu: 10,2 x 5 x 5,1 cm,
 • waga: 85 g.

Uwaga! Produkt nie zawiera butli z gazem.

 

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano

Świetny palnik, który służy mi już od kilku lat. Świetnie pasuje do półlitrowego kubka razem z butlą gazową 100g. Taki zestaw spokojnie wystarczy na kilka dni w terenie z gotowaniem rano i wieczorem wody na herbatę/posiłek. Mały minus, że skondensowany płomień, który świetnie działa przy gotowaniu wody, to jeśli chcemy odgrzać coś "treściwszego" to trzeba mieszać często - inaczej się przypali.
29-06-2015