MEDAID AM02 Torba medyczna z wyposażeniem - apteczka sportowa, firmowa i obozowa

Profesjonalna torba medyczna MedAid AM 02 to w pełni wyposażony produkt do zabezpieczenia medycznego.

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Medaid
 • Dostępność:
  Towar w ofercie sklepu - na indywidualne zamówienie.<strong> Wysyłka w 14 dni roboczych.</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w <strong>ciągu 14 dni roboczych</strong> od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
  Towar w ofercie sklepu - na indywidualne zamówienie. Wysyłka w 14 dni roboczych.
  Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 14 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

  - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.
  - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o dodatkowy dzień roboczy.
  - W każdej sytuacji będziemy z Tobą w stałym kontakcie.

  UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.
 • Wersja apteczki (wariant)
  • AM01 Torba Medyczna Medaid AM01
  • AM02 Torba Medyczna Medaid AM02
 • szt.
 • 1 821,09 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Specjalistyczna duża torba medyczna - dla grup ratowniczych, na imprezy czy obozy

Torba medyczna Medaid AM02 to profesjonalna duża apteczka do udzielania zaawansowanej pierwszej pomocy. Jej projekt i skład stworzony został przez grupę wykwalifikowanych ratowników medycznych. Torba medyczna AM02 idealnie sprawdzi się jako zabezpieczenie medyczne w pracy czy na wyjeździe. Jest doskonale wyposażona i bardzo dobrze zaprojektowana.

Poznaj ekipę Medaid

Model AM02 składa się łącznie z 27 różnych elementów! Daje to łącznie ponad 220 przedmiotów przydatnych w ratowaniu życia. Dzięki nim możemy udzielić skutecznej pomocy takich przypadkach jak: nagłe zatrzymanie krążenia, zranienia, skaleczenia, urazy oka, urazy głowy, zwichnięcia, skręcenia, złamania, hipotermia czy poparzenia. W jej składzie znajdziemy między innymi takie wyróżniające od konkurencji elementy jak: silikonowa maska CPR (pozwalająca praktycznie zawsze wykonać skuteczne i bezpieczne oddechy ratunkowe), zestaw rurek ustno gardłowych (pozwala na utrzymanie drożność dróg oddechowych części ustnej gardła u nieprzytomnych pacjentów), specjalny aparat do płukania oka, worek samorozprężalny (resuscytator dla osoby dorosłej), kołnierz ortopedyczny, zestaw szyn typu splint (służą do unieruchamiania złamań, zwichnięć, skręceń, urazów narządów ruchu), suchy lód w sprayu (łagodzi skutki kontuzji, zwichnięć stawów, stłuczeń mięśni i innych urazów oraz stosowany jest do terapii kriogenicznej).

Na dodatkowe wyposażenie uzupełniające apteczki składa się między innymi: kamizelka odblaskowa (x2), hydrożel (świetnie chłodzi ciało), aparat do usuwania kleszczy, czy solidne nożyczki ratownicze. Elementy te dodano nieprzypadkowo, są one zdaniem ratowników medycznych - niezbędnym elementem dodatkowym.

Wielkość torby medycznej, jej profesjonalny skład oraz sposób umieszczenia elementów wyposażenia - pozwala korzystać z niej podczas udzielenia pierwszej pomocy dla kilku osób jednocześnie! Dzięki systemowi jej pakowania w łatwy sposób znajdziemy potrzebny sprzęt i przystąpimy do akcji ratunkowej.
Torba medyczna Medaid AM02 dedykowana jest w szczególności do potencjalnego udzielenia pomocy większym grupom. Stąd doskonale sprawdzi się jako apteczka samochodowa, firmowa czy medyczne zabezpieczenie kolonii, wycieczek szkolnych czy obozów harcerskich.

Wygodne szelki umożliwiają umieszczenie jej jako plecaka.

Wyposażenie torby medycznej Medaid AM 02:


Zestaw oparzeniowy:
1 szt. Zestaw hydrożeli
Zestaw do płukania oczu:
1 szt. Aparat do płukania oka (wielokrotnego użytku)
10 szt. Sól fizjologiczna 5 ml
Zestaw do resuscytacji krążeniowo oddechowej:
8 szt. Zestaw rurek ustno gardłowych
1 szt. Silikonowa maska CPR do prowadzenia oddechu zastępczego
1 szt. Worek samorozprężalny (resuscytator dla osoby dorosłej)

Zestaw opatrunkowy:

20 szt. Rękawiczki nitrylowe
2 x100 szt. Kompresy pakowane
2 szt. Plaster w szpuli
4 szt. Chusta trójkątna
12 szt. Gazy opatrunkowe
5 szt. Zestaw do zamykania ran
8 szt. Bandaże elastyczne
5 szt. Bandaż podtrzymujący 10cm x 4 m
5 szt. Bandaż podtrzymujący 5 cm x 4 m
8 szt. Opatrunek indywidualny typu M
2 szt. Plaster 1 m
4 szt. Folia NRC
10 szt. Chusteczki odkażające
1 szt. Siatka opatrunkowa rozmiar 6

Wyposażenie dodatkowe:

1 szt. Nożyczki ratownicze
1 szt. Kołnierz ortopedyczny
1 szt. Zestaw szyn typu splint
1 szt. Aparat do usuwania kleszczy
1 szt. Worek na wymioty
2 szt. Kamizelka odblaskowa
2 szt. Ice Mix (suchy lód w sprayu)

 

Specjalna opinia sklepu Woda Góry Las:

"Najbardziej zaawansowana torba medyczna w ofercie. Znajdziemy tu takie elementy jak silikonowa maska CPR, zestaw rurek ustno gardłowych, kołnierz ortopedyczny, szyny typu splint czy worek samorozprężalny. Wszystko najwyższej jakości. Nożyczki będące na wyposażeniu tej apteczki potrafią przeciąć 1 groszówkę!!! Poradzą więc pewnie sobie też z każdym kombinezonem. Jest to produkt, który możemy polecić głównie bardziej zaawansowanym użytkownikom."

Waga (z wyposażeniem, dane producenta): około 4 kg

Poznaj jeszcze bliżej apteczki Medaid (prezentowany model - 310)

 

  Dlaczego właśnie apteczki Medaid? Wiele produktów tego typu na rynku, toworzone jest przez firmy nie mające najczęściej absolutnie żadnego doświadczenia w udzielaniu pierwszej pomocy i ratownictwie medycznym. Produkty te mają zwykle tylko masymalizować zysk producenta. Apteczki Medaid to bardziej efekt wieloletniego doświadczenia grupy specjalistów tworzących tę markę. Firmę Medaid, współtworzą bowiem aktywni lekarze, doświadczeni ratownicy medyczni, instruktorzy ratownictwa, psychologowie czy aktywni ludzie sportu - na przykład podróżnicy.

W efekcie tego zyskujemy zaprojektowane od podstaw, prawdopodobnie jedne z najlepiej wyposażonych apteczek pierwszej pomocy dostępnych na rynku! Polecane przez specjalistów i grono eksperckie - jako profesjonalny produkt medyczny! 
Apteczka Medaid posiada oznakowanie CE oraz wyposażonie zgodne z normą europejską DIN 13157. Apteczka składa się więc z elementów medycznych, które zapewniają określony standard i jakość. Każdy z elementów medycznych znajdujących się w apteczce ma ściśle określoną drogę i warunki rejestracji, a samo zgłoszenie produktu jako medycznego - wymaga zgłoszenia go do takich instytucji jak Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

 

Apteczka turystyczna – co powinna zawierać?

Szukasz apteczki turystycznej na wyjazdy? Nie jesteś pewien którą wybrać? Na naszym blogu znajdziesz odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię pytania. Kierując się własnym doświadczeniem - testujemy i opisujemy najbardziej popularne opcje apteczek.Sprawdź, która najlepiej pasuje do Twoich wymagań na naszym blogu.

Wersja apteczki: Z wyposażeniem
Rodzaj apteczki: Apteczka na obóz - harcerska, Apteczka plecakowa
Marka: Medaid
Wersja apteczki (wariant): AM02
Kolor: czerwony
M
Magda
Zweryfikowany

Szukałam takiej torby dla mojego teamu ratunkowego długi czas. W innych zawsze mi coś nie pasowało, albo czegos brakowało. Tutaj jest wszystko. Polecam!