Spodnie harcerskie mundurowe damskie / dziewczęce ZHP i ZHR

Spodnie harcerskie damskie

Upewnij się, że jesteś gotowa na harcerskie przygody zarówno latem, jak i zimą i zaopatrz się nowe spodnie harcerskie damskie w naszej składnicy. Nasz asortyment obejmuje również krótkie spodenki harcerskie damskie w wielu rozmiarach - dla zuchenek, druhen, wędrowniczek i instruktorek. Do wyboru masz również wiele rodzajów pasów harcerskich, które są obowiązkowym elementem spodni harcerskich.

Spodnie harcerskie dziewczęce

Sprawdź jakie spodenki mundurowe damskie ZHP są dostępne na naszej stronie. Znajdź idealny krój i styl dla siebie, niezależnie od wieku i rozmiaru. W naszej składnicy mamy również duży wybór kolorów spodni harcerskich damskich - kupisz u nas spodnie harcerskie dziewczęce czarne, zielone czy moro.

Krótkie spodenki mundurowe damskie ZHP mają czarny kolor oraz dwie klasyczne kieszenie na bokach. To świetna alternatywa dla spódnic harcerskich. Mogą również zastąpić długie spodnie harcerskie dziewczęce, czyli klasyczne bojówki.

Spodenki harcerskie damskie

Warto jednak pamiętać o tym, że umundurowanie drużyny powinno być jednolite, dlatego drużyna powinna zdecydować się na jedną wersję dolnej części munduru, np. długie spodnie harcerskie damskie, krótkie spodenki harcerskie damskie lub spódnice ZHP. Ewentualnie można się zaopatrzyć zarówno w spodenki mundurowe damskie ZHP, jak i spódnicę i stosować je odpowiednio do okazji, jednak zawsze tak samo u każdej harcerki z drużyny.

Chcesz zakupić pozostałe elementy munduru harcerskiego? W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego może potrzebować!

Zobacz też: