fb

Marka:
Granger's

Zestaw do prania puchowych ubrań Grangers Down Wash Kit

 • Cena: 55,00 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier InPost Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 
  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie
  0 - 399 zł 14,00 zł 18,00 zł 16,00 zł 120,00 zł 16,00 zł 20,00 zł 12,00 zł 16,00 zł
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Zestaw do prania odzieży puchowej Grangers Down Wash Kit

Specjalny płyn do czyszczenia produktów z puchem naturalnym i syntetycznym. W zestawie otrzymujemy również specjalne piłki wielokrotnego użytku, które uchronią wypełnienie przed zbijaniem się w praniu.

Cechy:

 • Nadaje się do stosowania z różnymi artykułami puchowymi, w tym śpiworami i kurtkami
 • Usuwa zabrudzenia i neutralizuje nieprzyjemny zapach
 • Zawiera trzy kulki wielokrotnego użytku, które zapobiegają zbijaniu się puchu i skracają czas schnięcia
 • Grangers Down Wash posiada certyfikat bluesign®
 • Przywraca utraconą oddychalność, sprężystość, puszystość oraz świeży i ładny wygląd
 • Poprawia termoizolację w kurtkach zimowych, polarach czy softshellach i windstopperach
 • Pomaga oszczędzać energię - skutecznie pierze już w 30°C

Grangers Down Wash Kit to kompletny zestaw zaprojektowany tak, aby jak najlepiej dbać o wszystkie artykuły z wypełnieniem puchowym. Każdy zestaw zawiera jedną butelkę Granger Down Wash i trzy specjalne piłki wielokrotnego użytku.

Wybór odpowiedniego płynu podczas mycia naszego ekwipunku jest niezwykle ważny. Zwykłe domowe środki piorące mogą sprawić, że odzież będzie wyglądać czysto, ale pozostawią po praniu różne pozostałości chemiczne. Zmniejszają one zdolność naszych ubrań do izolowania lub odpychania wody. Grangers Down Wash został opracowany z myślą o dokładnym czyszczeniu naszego sprzętu bez uszkadzania jego delikatnego materiału.

Równie ważne, jak dokładne mycie produktów puchowy jest zapewnienie im prawidłowego wyschnięcia. Suszenie artykułów w suszarce bębnowej jest zawsze najlepszym sposobem na utrzymanie ich sprężystości, puszystości oraz dodatkowo zapobiega ich zbrylaniu się. Przedłuża to żywotność produktu i poprawia jego działanie.

Specjalne piłki dołączone do zestawu umieszczamy w pralce razem z odzieżą lub innymi produktami z puchem. Chronią one nasz sprzęt przed zbijaniem się puchu w trakcie prania. 

Granger Down Wash Kit nadaje się do użytku na wszystkich ubraniach i sprzętach z wypełnieniem puchowym, w tym śpiworach, kurtkach i kamizelkach.

Skład: <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, środek konserwujący (1,2-benzizotiazol-3 (2H) -on, 2-metylo-2H-izotiazol-3-on) 

Sposób użycia:

 1. Użyj jednej nakrętki, ok. 50 ml podczas prania w pralce. W przypadku prania ręcznego użyj połowy nakrętki czyli około 25 ml. Do prania śpiworów użyj dwóch nakrętek - ok. 100 ml. 
 2. Włóż wszystkie piłki razem z praną odzieżą lub sprzętem.
 3. Jeżeli to możliwe unikaj prania w pralkach ładowanych od góry. Mogą one spowodować przesunięcie się wypełnienia ku dołowi.
 4. Ustaw program prania delikatnego (lub specjalny do puchu) z temperaturą 30°C, płukaniem i wirowaniem.
 5. Susz odzież zgodnie z instrukcją umieszczoną na etykiecie. Jeżeli metka Twojego ubrania pozwala, to możesz wysyszyć je w suszarce bębnowej. Dodaj wszystkie trzy kulki do bębna suszarki na czas trwania procesu suszenia. Susz na niskiej temperaturze przez około 2-3 godziny lub do pełnego wyschnięcia.

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano
Krzychu
Wcześniej używałem piłek tenisowych, ale zostawiały trochę żółtych włókienek i trzeba było czasem dosuszyć same piłki. Te gumowe to super pomysł. Tylko muszę pilnować, żeby mi pies ich nie ukradł :)
22-02-2018