Spódnice harcerskie

Harcerki muszą być gotowe na wszystko, dlatego również spódnice harcerskie zostały zaprojektowane z myślą o zadaniach w każdych warunkach. Spódniczka harcerska łączy klasyczny krój z funkcjonalnymi detalami, które każda harcerka może docenić. Dodatkowo spódnica harcerska ZHP posiada dwie kieszenie zapinane na guziki, które zmieszczą drobne przedmioty, jak np. notes harcerski.

Zobacz także:    Sprawności Zuchowe    |    Książki edukacyjne dla dzieci     |     Menażki Harcerskie     |   Plecaki turystyczne    Latarki czołowe - czołówki   |   Śpiewniki zuchowe     |     Chusty animacyjne i edukacyjne

Spódnica harcerska

To podstawa umundurowania dla harcerek ZHP i ZHR. W naszej składnicy znajdziesz spódniczki harcerskie w obu wzorach oraz różnych rozmiarach. Spódnica harcerska 158? A może 182? U nas znajdziesz wszystkie rozmiary! Spódnice harcerskie zostały zaprojektowane z myślą o każdej harcerce, dlatego posiadają szeroką gamę rozmiarów. Jeżeli jednak żaden nie jest dla Ciebie odpowiedni, możesz uszyć ją sama korzystając z gotowych zestawów do tworzenia umundurowania ZHP.

Czym różni się spódniczka harcerska ZHP od ZHR?

Chociaż kolor spódnic harcerskich ZHR, jak i ZHP jest podobny, to różnią się zdecydowanie krojem. Spódnica harcerska ZHP ma prosty, klasyczny krój - nie jest rozpinana na całej długości, a jedynie na kilka guzików z boku. Dodatkowo posiada kieszenie z patkami po obu stronach, zapinane na płaskie guziki. Spódniczka harcerska ZHR ma krój litery A, z lekko rozkloszowanym dołem. Zaprojektowano w niej również dwie klasyczne kieszenie, a całość zapinana jest na zamek.

Spódnica zuchowa

Spódnica zuchowa ZHP i ZHR ma taki sam krój i kolor jak spódnica harcerska, różni się jedynie rozmiarem. Warto więc dobrze zmierzyć dziecko, aby wybrać najbardziej dopasowany model. Spódnica harcerska 158? A może 128? W naszej składnicy znajdziecie spódniczki harcerskie na nawet najmniejszego zucha!

Zobacz też: