fb


Książka Poradnik Małego Skauta

 • Cena: 24,90 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier DHL Kurier DHL Wieczór Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 

  Poczta Polska

  List Polecony

  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata
  0 - 399 zł 15,00 zł 19,00 zł 17,00 zł  20,00 zł 16,00 zł 19,00 zł 15,00 zł 19,00 zł 11,00 zł 15,00 zł 9,90 zł *
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł  GRATIS  GRATIS GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Poradnik Małego Skauta - dla dzieci w wieku od 6 lat

 
"Poradnik Małego Skauta czyli wszystko co musisz wiedzieć by przetrwać", to bogato ilustrowany i niezwykle ciekawie wydany poradnik dla dzieci w wieku 6-10 lat. Wspiera rozwój i zainteresowania uczniów. Pomaga zdobywać nowe umiejętności. Łączy wartościowy przekaz (ceniony przez rodziców i nauczycieli) z zabawną formą (lubianą przez dzieci).

Poradnik Małego Skauta w przystępny i dowcipny sposób pomaga radzić sobie w codziennych i niecodziennych sytuacjach. Uczy, jak przestrzegać zasad bezpieczeństwa. Zachęca do zdobywania nowych umiejętności. Niezbędnik dzielnych łowców przygód!

Porady, informacje, ciekawostki. Jak posprzątać pokój, jak być dobrym kolegą, jak posługiwać się kompasem, jak rozpoznawać tropy zwierząt, jak zbudować szałas, jak rozpalić ognisko, jak rozpoznać kierunek marszu i wiele innych…

„Poradnik małego skauta”:

 • uczy samodzielności
 • pomaga być koleżeńskim i pomocnym
 • podpowiada sposoby na zdobycie różnych „sprawności”
 • ćwiczy odpowiedzialność

 

Książka podzielona jest na 6 części (m.in. „Na wycieczce i na wakacjach”, „W szkole i po szkole”, „Jak się nie zgubić”). W każdej części kilka do kilkunastu rozdziałów (m.in. „Jak przejść przez jezdnię i przeżyć na ruchliwej ulicy”, „Jak się nie zgubić w tłumie”, „Jak być wzorowym gościem”).

Rozdziały zawierają zabawnie opisane w tekście głównym sytuacje i porady, a także specjalnie wyróżnione w ramkach wskazówki typu „Uważaj na…” czy „Zapamiętnik”. Kluczowe umiejętności podkreślone są śmiesznymi wierszykami. Tekstowi towarzyszą kolorowe ilustracje i fotografie pomagające np. rozpoznać rodzaje chmur i przewidzieć pogodę.

Nagrody i wyróżnienia:


Książka wyróżniona w konkursie Małego Donga, organizowanym przez Polską Sekcję IBBY.

Specjalna opinia sklepu Woda Góry Las:

"Gdy pierwszy raz trafiliśmy na "Poradnik Małego Skauta", wiedzieliśmy, że to będzie prawdziwy hit! Książeczka przygotowana jest bowiem w sposób niezwykły. Liczne ilustracje, przeplatane są tutaj z ciekawymi opisami i praktycznymi wskazówki dla każdego zucha i młodszego harcerza. Ta książeczka uczy i bawi jednocześnie! To jeden z najlepiej wydanych poradników dla dzieci, z jakim się spotkaliśmy!".

Produkt serii: Centrum Edukacji Dziecięcej
Autor: Marcin Przewoźniak
Liczba stron: 144
Oprawa: miękka
Sugerowany wiek: od 6 lat

Sprawdź recenzję - "Poradnik małego Skauta"


Zobacz recenzję niezwykłego poradnika dla zuchów i młodszych harcerzy. Odkryj niezwykłą książeczkę, która jest prawdziwym hitem na rynku poradników dziecięcych! 

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem

Opinie naszych klientów

Recenzje użytkowników Dodano
Urszula
Niezbędnik każdego rodzica - niezależnie od tego czy Wasze dziecko należy do harcerstwa czy nie. Poradnik jest niezastąpionym umilaczem każdej wycieczki w teren z moimi dziećmi. Sama jestem w szoku, że tyle się z niej nauczyłam... Aż miło, że dzieciaki teraz mogą się cieszyć książkami w tak pięknej oprawie graficznej.
12-08-2015

Świetna książeczka! Cała seria tych ksiązeczek zresztą jest bardzo ciekawa
01-08-2015