Książka Poradnik Małego Skauta

  • szt.
  • 24,90 zł
  • Niedostępny

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Poradnik Małego Skauta - dla dzieci w wieku od 6 lat

 
"Poradnik Małego Skauta czyli wszystko co musisz wiedzieć by przetrwać", to bogato ilustrowany i niezwykle ciekawie wydany poradnik dla dzieci w wieku 6-10 lat. Wspiera rozwój i zainteresowania uczniów. Pomaga zdobywać nowe umiejętności. Łączy wartościowy przekaz (ceniony przez rodziców i nauczycieli) z zabawną formą (lubianą przez dzieci).

Poradnik Małego Skauta w przystępny i dowcipny sposób pomaga radzić sobie w codziennych i niecodziennych sytuacjach. Uczy, jak przestrzegać zasad bezpieczeństwa. Zachęca do zdobywania nowych umiejętności. Niezbędnik dzielnych łowców przygód!

Porady, informacje, ciekawostki. Jak posprzątać pokój, jak być dobrym kolegą, jak posługiwać się kompasem, jak rozpoznawać tropy zwierząt, jak zbudować szałas, jak rozpalić ognisko, jak rozpoznać kierunek marszu i wiele innych…

„Poradnik małego skauta”:

  • uczy samodzielności
  • pomaga być koleżeńskim i pomocnym
  • podpowiada sposoby na zdobycie różnych „sprawności”
  • ćwiczy odpowiedzialność

 

Książka podzielona jest na 6 części (m.in. „Na wycieczce i na wakacjach”, „W szkole i po szkole”, „Jak się nie zgubić”). W każdej części kilka do kilkunastu rozdziałów (m.in. „Jak przejść przez jezdnię i przeżyć na ruchliwej ulicy”, „Jak się nie zgubić w tłumie”, „Jak być wzorowym gościem”).

Rozdziały zawierają zabawnie opisane w tekście głównym sytuacje i porady, a także specjalnie wyróżnione w ramkach wskazówki typu „Uważaj na…” czy „Zapamiętnik”. Kluczowe umiejętności podkreślone są śmiesznymi wierszykami. Tekstowi towarzyszą kolorowe ilustracje i fotografie pomagające np. rozpoznać rodzaje chmur i przewidzieć pogodę.

Nagrody i wyróżnienia:


Książka wyróżniona w konkursie Małego Donga, organizowanym przez Polską Sekcję IBBY.

Specjalna opinia sklepu Woda Góry Las:

"Gdy pierwszy raz trafiliśmy na "Poradnik Małego Skauta", wiedzieliśmy, że to będzie prawdziwy hit! Książeczka przygotowana jest bowiem w sposób niezwykły. Liczne ilustracje, przeplatane są tutaj z ciekawymi opisami i praktycznymi wskazówki dla każdego zucha i młodszego harcerza. Ta książeczka uczy i bawi jednocześnie! To jeden z najlepiej wydanych poradników dla dzieci, z jakim się spotkaliśmy!".

Produkt serii: Centrum Edukacji Dziecięcej
Autor: Marcin Przewoźniak
Liczba stron: 144
Oprawa: miękka
Sugerowany wiek: od 6 lat

Sprawdź recenzję - "Poradnik małego Skauta"


Zobacz recenzję niezwykłego poradnika dla zuchów i młodszych harcerzy. Odkryj niezwykłą książeczkę, która jest prawdziwym hitem na rynku poradników dziecięcych! 

Organizacja harcerska: ZHP, ZHR
Tytuł (wariant): Poradnik Małego Skauta