Książka Rzeka

  • szt.
  • 19,00 zł
  • Niedostępny

Zamówienie realizujemy w ciągu 2-3 dni roboczych. 

Darmowa Dostawa od 399 zł! Sprawdź >>

  do 399 zł od 399 zł
Paczkomaty 12,00 zł GRATIS
Kurier InPost 14,00 zł GRATIS
Kurier DPD 16,00 zł GRATIS

Płatność za pobraniem: + 4,00 zł

Woda Góry Las istnieje już ponad 20 lat!

O naszej firmie >>

Dołącz do nas >>

Masz aż 30 dni na zwrot produktu!

Sprawdź jak dokonać zwrotu  >>

Ponadczasowa opowieść o tworzeniu od podstaw drużyny harcerek. Kolejne wydanie książki z 1934 roku, autorstwa Ewy Grodeckiej, przeznaczonej dla instruktorek oraz harcerek pełniących funkcje instruktorskie, która obrazuje pełen rok pracy drużyny harcerek.

Książka pokazuje proces tworzenia programu oparty o funkcjonowaniu zastępów, których działanie wyznacza kierunek prac całej drużyny. Harcerki biorą za ten proces świadomą odpowiedzialność, dzięki czemu stawiane przez drużynę cele wynikają z indywidualnego charakteru i wartości każdej z nich. Na podstawie życia zastępów widzimy w książce wyraźnie, że to wlaśnie dobrze funkcjonujący system małych grup oraz podkreślenie wiodącej roli zastępowych jest jedynym gwarantem skuteczności harcerskiej metody i że tylko w ten sposób można być całkowicie wiernym idei skautingu.

"Rzeka" to porywająca książka, która poprzez opowiadane historie staje się wspaniałym źródłem inspiracji dla każdego czytelnika. Każdy instruktor harcerski powinien tę książkę przeczytać. Warto więc podarować ją w formie nagrody lub pamiątki podczas uroczystości lub harcerskich obrzędów.

Format: B5
Liczba stron: 118