fb


Książka Tropem zastępu żurawi

Dostępność:<strong>Towar dostępny w ofercie sklepu</strong><br /> Sklep Woda Góry Las dokłada wszelkich starań aby Twoja przesyłka została nadana w ciągu 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.<br /><br /> - Pamiętaj, że jeśli została wybrana opcja płatności przelewem czas wysyłki liczony będzie od momentu <strong>zaksięgowania wpłaty</strong> na naszym koncie.<br /> - Dodatkowo jeśli zamówienie zostało złożone w dzień roboczy po godzinie 15:00 czas wysyłki może ulec wydłużeniu o <strong>dodatkowy dzień roboczy.</strong><br /> - W każdej sytuacji <strong>będziemy z Tobą w stałym kontakcie.</strong><br /><br /><font color="red">UWAGA! Ze względu na rozdzielenie magazynu ze sklepem stacjonarnym, produkty dostępne w sklepie internetowym mogą nie być dostępne w sklepie stacjonarnym.</font>
 • Cena: 19,00 zł
 • Koszty dostawy od: 9,9 zł
 • Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatu już od 399 zł!

  Wartość zamówienia  Kurier InPost Poczta Polska Pocztex 48 Kurier DPD Paczkomaty 
  Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata Pobranie
  0 - 399 zł 14,00 zł 18,00 zł 16,00 zł 120,00 zł 16,00 zł 20,00 zł 12,00 zł 16,00 zł
  399 - 599 zł GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
  od 599 zł GRATIS GRATIS

   * - przy zamówieniu o wartości do 30 zł, powyżej tej kwoty 16,00 zł

szt.

Opis produktu

Opowieść o nowej drużynie, którą tworzy okrzepły i doświadczony zastęp, odchodzący z drużyny macierzystej i podejmujący nowe, na miarę swych możliwości, wyzwania harcerskiej idei działania.

Książka w sposób fascynujący zmusza instruktorów do refleksji nad funkcjonowaniem systemu zastępowego na różnych szczeblach naszej organizacji.

Wznowienie kolejnej, po "Rzece" i "O metodzie harcerskiej i jej stosowaniu", książki wybitnej instruktorki przedwojennej Organizacji Harcerek, Ewy Grodeckiej. Książka zawiera krótką informację biograficzną o autorce. Publikacja została opracowana w oparciu o wydanie z 1935 r. Pisownię dostosowano do aktualnych norm ortograficznych.

Wydawca: ZHR
Format: 169 x 239 mm
Rodzaj oprawy: miękka
Liczba stron: 80

Produkty, które kupili inni klienci z tym produktem